Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oud Chinees porselein, 1900
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één beschadigd. Circa 1900. Eén trekpotje, emaille floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese Quan Yin
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met cracked ice decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees Kantonees porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Armband met zilver
Resultaat: 30 EUR

Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...

Zilveren granaat armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 8 schakels in bloemvorm bezet met gefacetteerde granaten. Voorzien van veeroog en veiligheid. lengte 18,5 cm. ca 25,5 gram. In goede staat

Zilveren ring met gekleurde zirconia's
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Brede ring met gefacetteerde zirconia's met een groen, roze, champagne en blauwe kleur. ø 59 ca 13,65 gram. breedte 15 mm. Nieuw

Zilveren broche markesiet onyx
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche, 835/000, met onyx en markesiet. Markies vormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markesiet. Grootte 50...

Friese zilveren roomlepel, Art Deco
Resultaat: 30 EUR

Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.

Collier van barnsteen met 2 ringen
Resultaat: 30 EUR

Collier van getrommelde barnstenen, 1-3 cm, met double verlengstuk, en 2 zilveren ring met barnsteen.

Zilveren armband met granaat
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, met een V-vorm voorzien van 3 markies geslepen granaatjes en een klein kroontje op de band. 55x42mm. ca 12,9 gram. In goede staat

Zilveren petit four schep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Resultaat: 30 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Resultaat: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Tibetaanse documentenkist
Resultaat: 30 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Oosterse vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.

6-Delige koperen pannenset
Resultaat: 30 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 15 - ø 24 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Tinnen Gero schaal + trechter
Resultaat: 30 EUR

Antieke tinnen Gero-Holland Art Deco tafelschaal met monogram C.H.J. en steenbok. Chris van der Hoef. Met grote koperen trechter. Afmeting: 15 x 24 cm ø / 43 x 30 cm ø. In goede staat.

Oud huisaltaar
Resultaat: 30 EUR

Oud huisaltaar. Paus Piux X. Handmerk. Diorama. Afmeting: 5 x 32 x 24 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1880
Resultaat: 30 EUR

Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.