Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot kristalglazen (27x)
Resultaat: 40 EUR

Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Design asbak + paper weight
Resultaat: 40 EUR

Dikwandige heldere geslepen kristallen design asbak + geslepen gele paper weight met insluitsels en tekst 'Dag van het verzet 2008'. Afmeting: 15 cm ø / 7,5 cm ø. In goede staat.

R. Lalique mat glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.

11x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

Grote Makkumse vaas, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts blauw kaststel
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 40 EUR

Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

5x Gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

4x Oude apothekerspotten
Resultaat: 40 EUR

Vier oude apothekerspotten. Twee maal oud Delft. Eén maal Zenith. Eén maal groot, 19e eeuws. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japans porseleinen borden. Circa 1900. Eén maal draken decor. Eén maal figuren decor, haarlijnen bodem. Afmeting: 21,3 - 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.

Tegel brandmeester Enschede
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.

Zilveren slavenband met slang
Resultaat: 35 EUR

Zilveren slavenarmband, 835/000, met dopsluiting, aan de bovenzijde voorzien van een opgesoldeerde gekrulde slang. 5-9,5mm. ca 13,3 gram. 62x55mm. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, met gestanste schakels verbonden met ogen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 28 mm, lengte 19 cm. ca 17,9 gram. In goede staat

Hanger en ring
Resultaat: 35 EUR

Hanger en ring, 333/000, met cultiveparel. totaal ca 3,1 gram.

Twaalf zilveren tafelnummers
Resultaat: 35 EUR

Cassette met twaalf zilveren tafelnummers, 833/000, In goede staat.

Zilveren collier met wereldbol
Resultaat: 35 EUR

Lang zilveren venetiaans collier, 925/000, met een hanger, 835/000, in de vorm van een wereldbol. ø 27 mm. lengte 70 cm.ca 20 gram.

Zilveren mosterdlepel met parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdlepel, 925/000, met ronde bak en parelmoeren steel. 10cm. Birmingham, jl.:K:1808. MT.: Onduidelijk. In zeer goede staat

Zilveren barnsteen ring en oorclips
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen. Met een ovale rand. ø 57 en 2cm. In goede staat

Zilveren oorhangers met barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

Zilveren borstelset
Resultaat: 35 EUR

Zilveren set met 3 borstels, een kan en handspiegel, 833/000, met een gecontourneerde rand. Voorzien van een monogram. Grote borstel en spiegel hebben deukjes, verder in goede staat. 15-23 cm.