Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 33 cm. In goede staat.
Vier oude apothekerspotten. Twee maal oud Delft. Eén maal Zenith. Eén maal groot, 19e eeuws. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen borden. Circa 1900. Eén maal draken decor. Eén maal figuren decor, haarlijnen bodem. Afmeting: 21,3 - 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren slavenarmband, 835/000, met dopsluiting, aan de bovenzijde voorzien van een opgesoldeerde gekrulde slang. 5-9,5mm. ca 13,3 gram. 62x55mm. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, met gestanste schakels verbonden met ogen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 28 mm, lengte 19 cm. ca 17,9 gram. In goede staat
Cassette met twaalf zilveren tafelnummers, 833/000, In goede staat.
Lang zilveren venetiaans collier, 925/000, met een hanger, 835/000, in de vorm van een wereldbol. ø 27 mm. lengte 70 cm.ca 20 gram.
Zilveren mosterdlepel, 925/000, met ronde bak en parelmoeren steel. 10cm. Birmingham, jl.:K:1808. MT.: Onduidelijk. In zeer goede staat
Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen. Met een ovale rand. ø 57 en 2cm. In goede staat
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat