M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Otto Schulze. München. 1852 - 1930. Tiroler man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.
W. Meyer. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.
Oude lakwerk lithografie. Vrouw in natuur met dieren. Op paneel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Oud Frans ontwerp. Geschilderd voor sinaasappelsap. 20e Eeuw. 'Lossade de lair pur'. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 83 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen, 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse prenten in zwarte lijsten. Afmeting: 39 x 71 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Twee vissers aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse steendrukken. Bestaande uit: Haven Amsterdam door E. Maaskamp. Haven Harlingen door E. Maaskamp. Steendruk op papier. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit. 1998/1999. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 187/250. Eén maal Mokum Red, nr. 42/250. Litho op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.
Joh. C. Braakensiek. 1858 - 1940. Meisje bij venster. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1954. Stoomtrein. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.
Jac. van Rossum. 1881 - 1963. Portret poes op antiek terracotta bord. P. Ipsen Kopenhagen. Circa 1900. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.
Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2003. Enschede. Auerhaan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Aap aan ketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.