Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G.J. Ernens, Landschap met fazanthaan
Startprijs 200 EUR

G.J. Ernens. Utrecht 1935 - . Landschap met fazanthaan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen
Startprijs 150 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 300 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.

Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 80 EUR

Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij vuurtoren
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Roze spetterkip
Startprijs 275 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.

Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Platbodems op IJsselmeer
Startprijs 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Platbodems op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Caarls, 2x Landschappen met figuren
Resultaat: 80 EUR

H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met schaapskooi
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Romantisch riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Áfmeting: 42 x 28 cm. In redelijke staat.

J.W. van Lohuizen, Interieur met twee katten
Startprijs 150 EUR

J.W. van Lohuizen. Titel: Bij Arie Spruit alias Caree in de hut 1939. Interieur met twee katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd landschap met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.

A. Hess, Zeegezichten met schepen
Resultaat: 80 EUR

A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Oude ikoon, 20e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Startprijs 250 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

C. Briels, Antipode figuren
Startprijs 250 EUR

Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Martini reclame ontwerp, 1970
Resultaat: 30 EUR

Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Affiche Sophia Loren, 1960
Startprijs 40 EUR

Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.

F. Wartena, Vaas met zonnebloemen
Resultaat: 150 EUR

F. Wartena. 1855 - 1933. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Rangé, Bosgezicht met beek
Resultaat: 130 EUR

Rangé. 20e Eeuw. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 320 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Jans, Twee figuren bij piano
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen
Resultaat: 170 EUR

Ids Wiersma. Lot tekeningen/etsen (11x). Gemengde technieken op papier. Afmeting: 5 - 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht
Startprijs 200 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR

Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

9 Werken Toon Tieland
Startprijs 200 EUR

Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

12x KunstreproductiesToon Tieland
Startprijs 90 EUR

Twaalf kunstreproducties Toon Tieland. 1919 - 2006. In originele map. Gelimiteerde oplage. Afmeting: 31,5 x 22 cm. In goede staat.

J.H. Mastenbroek, Kade Rotterdam
Startprijs 250 EUR

J.H. Mastenbroek. 1938. 1875 - 1945. Kade Rotterdam. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 28 cm. In goede staat.

F. Rehm, Marktvrouw met groentes
Startprijs 225 EUR

Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Cehokoc Ocpopin? Landarbeiders aan het hooien
Startprijs 80 EUR

Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Paul Bodifée, Zandpad met boerin
Resultaat: 50 EUR

Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met kastelen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit, fles en bloemvaas
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.

G.P. Verschuur, Herder met vee langs rivier
Startprijs 75 EUR

Gerrit Pieter Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Herder met vee langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

2x Evert Rabbers, 2x Portretten
Startprijs 200 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten. Dieks Voerman bij Huckriede + Visser in de Vollenhove. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 18 cm / 23 x 18 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Portretten
Startprijs 200 EUR

Twee portretten door Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten, Twentse man met baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm + 27 x 20 cm. In goede staat.

Jacobson, Visser met pijp
Startprijs 75 EUR

Jacobson. 1907. Visser met pijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Rieter, Eendenfamilie aan waterkant
Startprijs 75 EUR

Rieter. Circa 1960. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Reinier, Stilleven met porselein en fruit
Startprijs 80 EUR

Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met palmboom
Startprijs 100 EUR

Guilliaumme Corneille. 1991. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Vrouw met palmboom. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 21 cm. In goede staat.

Catharina Louisa Beer Poortugael, Edelman bij rustplaats
Startprijs 80 EUR

Catharina Louisa Beer Poortugael. 1872 - 1944. Edelman bij rustplaats met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

H. Götzinger, Moderne compositie
Resultaat: 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

Ant Morel, Havengezicht
Startprijs 200 EUR

Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Duitse gravure, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Koe in stal + Pathmos Enschede
Startprijs 100 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe in stal + gezicht op Pathmos Enschede met bomenrij. Pastel op papier. Afmeting: circa 16 x 11 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Landschappen
Startprijs 100 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landschap met koeien + Twents winters landschap. Pastel op papier. Afmeting: circa 11 x 15 cm. In goede staat.

Jean Leon, Carrousel met figuren
Resultaat: 280 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Carrousel met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Resultaat: 190 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Startprijs 50 EUR

Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.

2x Japanse Kamasutra houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Japanse Kamasutra houtsnedes. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Startprijs 80 EUR

Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Beekje bij Boekelo
Startprijs 60 EUR

Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Stilleven met papavers
Resultaat: 60 EUR

H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

19e Eeuws aquarel, Italiaans riviergezicht
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.

3x Ikonen
Startprijs 70 EUR

Drie ikonen naar oud voorbeeld. Bestaande uit: Met 950 zilver rizza + handbeschilderd en verguld Maria en kindje Jezus + notenhouten paneel twee dimensionaal gestoken, met kunststof gezichten. Afmetin...

Oud Russisch ikoon
Resultaat: 60 EUR

Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.

Jur. M. Beek, Bomschuiten bij strand
Startprijs 180 EUR

Jur. M. Beek. 20e Eeuw. Bomschuiten bij strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 220 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startprijs 200 EUR

J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Meisje met hond
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

R. Seresi, Slapend meisje
Startprijs 90 EUR

R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Monogram HKO, Stilleven
Startprijs 220 EUR

Monogram HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Roy Lichtenstein, Meisjesportret
Resultaat: 240 EUR

Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 325 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vaas met bloemen
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 35 cm. In goede staat.

L. Kramer, Dikke dansende vrouw
Resultaat: 55 EUR

L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Middle East
Startprijs 75 EUR

Antieke landkaart Middle East. John Bartholomen & Son Ltd. Afmeting: 75 x 97 cm. In goede staat.

Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 60 EUR

Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Startprijs 60 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Heuvelachtig landschap
Resultaat: 225 EUR

D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdam havengezicht
Resultaat: 135 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 75 cm. In goede staat.

R. Hoetner, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

R. Hoetner (Laren). Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...

3x Japanse werken
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...

2x Oosterse werken
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

5x Oude miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Stijgerend paard Hugo Landheer.
Startprijs 200 EUR

20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

3x gravures, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.