Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Landschap met schaapskooi
Resultaat: 325 EUR

Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startprijs 300 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.

Jan van Delft, Dorp aan het water
Startprijs 150 EUR

Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Startprijs 300 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Startprijs 100 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsrand met zigeunerkamp
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Ventura, Twee oude ovale schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond
Resultaat: 220 EUR

Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Resultaat: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

Ikoon uit de Balkan, 1830
Startprijs 450 EUR

Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...

X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A. Keyzer, Drentse boerderij met herder en schapen
Resultaat: 160 EUR

Anthony Keyzer. 1897 - 1961. Drentse boerderij met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Roofvogel
Resultaat: 220 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Oosterse vogel
Startprijs 200 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Resultaat: 200 EUR

J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.

Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR

Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Hendrik van Bloem. 1874 - 1960. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 88 x 63 cm. In goede staat.

L. Landré, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 190 EUR

L. Landré. Circa 1930. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Poezen portret
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.R. Tweede helft 20e eeuw. Poezen portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongen in bos met takkenhut
Startprijs 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Jongen in bos met takkenhut. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 22 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Havengezicht
Resultaat: 150 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht
Startprijs 180 EUR

Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

B.C. Noltee, Stadsrivier
Resultaat: 200 EUR

B.C. Noltee. 1903 - 1967. Stadsrivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 18 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Koeien bij sloot
Resultaat: 135 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Cooper, Herder met coming sheep
Resultaat: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

2x Gravures 17e - 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...

17e-18e Eeuws Latijns blad
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 350 EUR

M. de Jongere. Vroeg werk uit jeugdjaren. 1912 - 1978. Havengezicht Rotterdam. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

A. Verveen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oesters
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, oesters, brood en tinnen bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Koe met kippen
Resultaat: 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Horlogemaker de Oude Eissink
Startprijs 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret horlogemaker de Oude Eissink. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Otto Lais, Twee figuren
Startprijs 250 EUR

Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.

J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Startprijs 300 EUR

Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Startprijs 400 EUR

Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startprijs 175 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit
Resultaat: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.

J. Pauwels, Havengezicht
Resultaat: 235 EUR

Jos Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht. 50-er Jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven
Resultaat: 325 EUR

G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje
Startprijs 250 EUR

J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.

Monogram B, Vrouw met blauw gezicht
Startprijs 300 EUR

Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.

Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.

A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede
Resultaat: 250 EUR

A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij
Resultaat: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam
Resultaat: 340 EUR

Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 200 EUR

Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR

L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Moderne compositie
Startprijs 375 EUR

Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.

M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal
Startprijs 70 EUR

M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Pelletier, Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars
Startprijs 260 EUR

L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven bloemen
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. Duitse School. 19e Eeuw. Stilleven bloemen. Gouache op papier. Vouw + scheurtje. Afmeting: 43 x 30 cm. In redelijke staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 130 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 135 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 100 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Resultaat: 140 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR

John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 60 EUR

Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Klein schilderij, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

4 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Startprijs 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Japans werk, Forellen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.

Veronica Pellan?, Modern abstract
Resultaat: 325 EUR

Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees aquarel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.

Richard Heymans, Man en vrouw in taveerne
Startprijs 300 EUR

Richard Heymans.1900-1973. Man en vrouw in taveerne. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA
Resultaat: 200 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

3x Joseph Bouüaert, divers
Startprijs 200 EUR

Drie maal Joseph Bouüaert. 1881 - 1948. Bestaande uit: Infanterie met gewonde soldaat, 16 x 25 cm + Kruisridders, 27,5 x 12 cm + Romeins slagveld, 27,5 x 12 cm. Gemengde techniek op papier. In goede s...

F.A. Philips, Boerderij met vee
Startprijs 200 EUR

F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Landschap met schaapskooi
Startprijs 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.