Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren, 1920
Startprijs 140 EUR

Twee antieke eikenhouten met messing kaarskandelaren. Circa 1920. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Oude lederen dokterstas
Resultaat: 60 EUR

Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Religieus paneel in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

Lot antiek messing (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws messing. Bestaande uit: Miniatuur oorijzer. Tabaksdoos. Zwavelstokjesdoos. Zeldzame tondeldoos. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek handwerk in lijst
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud/antiek handwerk in lijst. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.

Set antieke koetslampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwald barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald barometer met beer. Circa 1900. Aug. Fassin Emmerich. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Oude zuurstoffles in kist
Resultaat: 25 EUR

Oude zuurstoffles voor medisch gebruik. In metalen kist. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Bergmann, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse houtgesneden Bergmann. 'Glück Auf'. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Fruitschaal op voet, 1915
Startprijs 100 EUR

Jugendstil messing vernikkelde fruitschaal met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 cm ø. In goede staat.

Empire blaker?, 1820
Resultaat: 50 EUR

Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.

Miniatuur op ivoor, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Dames miniatuur op ivoor. 19e Eeuw. Gesigneerd J. Stiefer. Afmeting: 4,5 - 3,5 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

4x Oude metalen notenkrakers
Startprijs 50 EUR

Vier oude metalen notenkrakers met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse Chinese rolschilderijen
Resultaat: 100 EUR

Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.

Antieke tafelgong, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.

Oude tinnen kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Oude Voigtlander Bessa camera
Resultaat: 40 EUR

Oude klapcamera. Voigtlander Bessa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Metalen miniatuur harnas
Startprijs 60 EUR

Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Tibetaanse dekselkist
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren wandlampen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wieg, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kruis, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Antiek Duits handbeschilderd ijzeren kruis met opschrift en vergulding. 19e Eeuw. Afmeting: 71 x 28 x 1 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse historisme Hoorn de Overvloeds. Met messing en composiet metalen armaturen. Hoorn bij uiteinde iets beschadigd. Afmeting: 49 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Houten kerkkandelaar, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 70 EUR

Staande metalen lamp met lampenkap van albast. 21e Eeuw. Afmeting: 176 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Messing inktstel, 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Knipmuts onder stolp
Resultaat: 65 EUR

Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1880
Resultaat: 50 EUR

Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Corpus Christi, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee zware 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Empire-stijl. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Italiaanse albast lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2x Decoratieve tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Italiaanse mini-paspoppen
Resultaat: 45 EUR

Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek hobbelpaard, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met figuren
Resultaat: 95 EUR

Bronzen tafellamp met figuren onder ranken. Op houten zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

2x Glazen hanglampen
Resultaat: 50 EUR

Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 60 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal
Resultaat: 50 EUR

Marmeren piedestal. Mogelijk iets ingekort. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x China, 20e Eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee maal China. Bestaande uit: Wit metalen muntendoosje + parelmoer belijmde dekseldoos. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese vogelkooi met porseleinen voederbakjes. Gemaakt van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 37 cm ø. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.

Oude Japanse lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Oude Japanse porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie Duitse porseleinen tablets + schaal met Zwiebelmuster decor. Eén tablet barst. Circa 1920. Afmeting: 32 - 52 cm. In redelijke/staat.

Schildpad doosje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws schildpaddoosje met benen pootjes. Afmeting: 4 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.

Jardiniere met onderstuk, 1870
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse jardiniere met spiegelconsole in Barok-stijl. Circa 1870. Compositie metaal. Afmeting: 19 x 48 x 25 cm. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.

2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen inktpotten
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Cloissonné gemberpotten
Startprijs 130 EUR

Twee Japanse cloisonne gemberpotten met florale decor. Afmeting: 9 x 9 cm ø. In goede staat.

3x Antieke sloten
Startprijs 95 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Messing lamp, 1915
Startprijs 80 EUR

Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.

Oude Indonesische plaquette
Startprijs 170 EUR

Oude Indonesische houtsnijwerk plaquette. Drie figuren in oerwoud. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 4,5 cm. In goede staat.

Wijwaterbak
Startprijs 70 EUR

Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke keramieken petroleumlamp met messing. Circa 1900. Geëlektrificeerd. Basis pootje verbogen. Afmeting: H 65 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratiestuk, geprepareerde eenden
Resultaat: 75 EUR

Decoratiestuk. Goed geprepareerde eenden. Gemonteerd op stam. Afmeting: 80 x 70 x 46 cm. In goede staat.

2x Oosters koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Eén grote Meiji Japanse cloisonne schotel. Circa 1880. Eén Arabische koperen schaal met symbolen. Afmeting: ø 28 - 30 cm. In goede staat.

4-Delige bureauset, 1900
Resultaat: 80 EUR

Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier messing Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 58 - 70 cm. In redelijk/goede staat.

Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR

Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek bouilloir met comfoor, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Startprijs 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Oude lampenvoet, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude messing staande lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

7x Antieke tinnen maten
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Louis Seize theestoof, 1800
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met messing binnenbak en lade. Circa 1800. Afmeting: 46 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Paardenhaam, 1900
Resultaat: 30 EUR

Paardenhaam. Hout met leder. Circa 1900. In goede staat.

4x Antiek gereedschap
Resultaat: 100 EUR

Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

5x Antiek gereedschap
Startprijs 65 EUR

Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandlampje
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse apothekers reiskist
Startprijs 420 EUR

Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco penkandelaar, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke messing Art Deco penkandelaar met krokodillenpoten. Circa 1930. Spanningsscheur lekrand. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Resultaat: 35 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Slavisch hesje, museumstuk 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek zeldzaam lederen klederdracht Slavisch kinderhesje museumstuk Afmeting: 41 x 45 cm. In goede staat.

2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek gietijzeren tafeltje
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.