Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Diverse servetringen
Resultaat: 30 EUR

Vijf servetbanden, een zilveren band, 833/000, rond bol model met graveerwerk en monogram, een enkel deukje, twee ovale gecontourneere banden, 833/000, met opgelegde banden, en twee ronde servetbande...

Lot plated
Resultaat: 30 EUR

Lot plated. Bestaande uit: Zeven kandelaren, twee dekseldozen, wildhouder + grote antieke beurs, Jugendstil. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.

Odeurflacon Boheems met zilver
Resultaat: 30 EUR

Gecontourneerde odeurflacon uit Boheems kristal met floraal patroon voorzien van een zilveren hals en dop, 833/000, met knerren rand en bewerkte dop. Wat gedeukt en enkele chips, verder in goede staat...

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 30 EUR

Geborduurde tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met biedermeier graveerwerk. 9,5 cm. jl.:S:1902 In goede staat

Lot zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Koker uit zilver
Resultaat: 30 EUR

Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Parelcollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw

Lot horloges en uurwerken
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse horloges en uurwerken, o.a. een horloge met zilveren kast, digitaal, zakhorlogewerk en quarts.

Zilveren oorknoppen met diamant
Resultaat: 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Martini reclame ontwerp, 1970
Resultaat: 30 EUR

Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke melkglazen geëlektrificeerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 56 x 22 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

Tinnen figuren etc.
Resultaat: 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Engelse waterhouder, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

2x Decoratieve kaarskandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot kristal + plated
Resultaat: 30 EUR

Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bidprentje, 1677
Resultaat: 30 EUR

17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.

Paardenhaam, 1900
Resultaat: 30 EUR

Paardenhaam. Hout met leder. Circa 1900. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Roco 04141 E BR 1018 ÖBB
Resultaat: 30 EUR

Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Resultaat: 30 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat