Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Vera van Hasselt
Resultaat: 50 EUR

Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Oosters messing
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Indonesische beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Antieke beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke beeldjes. Eén maal metalen vernikkelde fluitspelende pierrot, circa 1930. Eén maal jongen met gieter, afgebroken, compositie metaal, circa 1900. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.600 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Barok Heilig figuur
Startprijs 750 EUR

Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Grote Art Deco vogel
Startprijs 750 EUR

Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR

Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
Startprijs 650 EUR

Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, 1880
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Oosterse man
Startprijs 550 EUR

Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Man met zeis
Startprijs 525 EUR

Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR

Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.

T. Curts, Romeins paar bij bank
Startprijs 500 EUR

Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Antiek albasten figuur, 1900
Startprijs 425 EUR

Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.