Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver 4x
Startprijs 35 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...

Kristallen suikerbus met zilveren hengsel.
Startprijs 35 EUR

Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met roosgravering. Breedte 23 mm. ca 24,1 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat

Zirkonia hanger & ring, goud op zilver
Startprijs 35 EUR

Collier, hanger en ring, goud op zilver, 925/000, fijn slangcollier met hanger met zirconia en een bijpassende ring met zirconia. ø 50. 46 cm. ca 11,2 gram. In goede staat

Ring, goud op zilver
Startprijs 35 EUR

Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat

2 Zilveren ringen
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met agaat, markesiet, parelmoer en zirconia's. ø 55-63. totaal ca 14,8 gram. In goede staat

Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 35 EUR

Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Startprijs 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Franse comtoises, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Franse comtoises voor onderdelen. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 43 cm. In redelijke staat.

Moderne messing spiegel
Startprijs 35 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startprijs 35 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...

Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Drie oude antieke figuren
Startprijs 35 EUR

Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...

7x Chinees/Japans porselein
Startprijs 35 EUR

Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...

2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 35 EUR

Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 40 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Zilveren choker
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 835/000, met 3 rijen, voorzien van een ijsmattering. Met bakslot en veiligheid. 3,6 mm. 40 cm. ca 30 gra. In goede staat

Armband met zilver
Startprijs 40 EUR

Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...

Zilveren petit four schep
Startprijs 40 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel, 1898
Startprijs 40 EUR

Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...

2 Zilveren colliers met stenen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.

Lot plated
Startprijs 40 EUR

Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.

3 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.

2 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Twee robijnen, ovaal gefacetteerd 1x 0,50 ct en 1x 0,40.

Lepelvaasje + 6 zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met sticker CBZ Holland en 835/000 zilveren rand. Mr. C. Sandifort-Amsterdam/Rothemmeersum/Maastricht. Met zes 835/000 zilveren Biedermeier theelepeltjes. Afmeting: 9 c...

Diesel Horloge
Startprijs 40 EUR

Horloge Diesel met vierkante stalen kast en leren band. In originele doos met certificaat. breedte 42 mm. Werkend

Gouden ring
Startprijs 40 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat

Odeurflacon, zilver
Startprijs 40 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startprijs 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...

Diverse messen
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat

Koningsketting, goud op zilver
Startprijs 40 EUR

Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw

Zilveren armband met harten
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat

4 Zilveren bedels
Startprijs 40 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 40 EUR

Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Affiche Sophia Loren, 1960
Startprijs 40 EUR

Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstracte compositie
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 40 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 40 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startprijs 40 EUR

A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

2x Oud/antiek Oosters brons
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Russisch monument Sputnik bureaulamp
Startprijs 40 EUR

Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startprijs 40 EUR

Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

3x Antieke inktpotten, 1890
Startprijs 40 EUR

Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Startprijs 40 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Fries pijpenrek
Startprijs 40 EUR

Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Lot China (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 40 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

7x Miniatuur boeddha's
Startprijs 40 EUR

Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 40 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Startprijs 40 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

30x De avonturen van Flipje
Startprijs 40 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

2x Bureauklokken
Startprijs 40 EUR

Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

2x Zadeltas uurwerken
Startprijs 40 EUR

Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

2x bronzen beeldje, Spelende hondjes
Startprijs 40 EUR

Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.