Bronzen uil op tak met zwart marmeren basement. Met signatuur W. Lehmbruck. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw met bondage op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen draken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Twee handen, vriendschap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 39 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Naakte man op paard, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen figurengroep op zwart marmeren basement. Twee paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 72 x 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Wit marmeren damesbuste. Griekse vrouw. Op marmeren zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 28 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Weense beschilderde bronzen buste. Oriëntaalse vrouw met oorringen. Door Emmanuël Villanis. 1858 - 1914. Verf beschadigd. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.