Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

3x Antieke figuren
Startprijs 75 EUR

Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...

Bronzen beeld, Naakte dame
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met gewaad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Boerenvrouwen met rugkorf
Startprijs 80 EUR

Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 1920, Baby
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

3x Oude bronzen beeldjes
Startprijs 90 EUR

Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

2x Franse bronzen gezichten, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Uil
Startprijs 95 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw op stoel
Startprijs 100 EUR

Bronzen vrouw met korset aan op stoel. Geplaatst op een marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting; 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Cowboy
Startprijs 100 EUR

Bronzen cowboy te paard. Smoking up. Gesigneerd C.M. Russel. 1864 - 1926. Oudere nagietsel. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Startprijs 100 EUR

Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

4x Bronzen figuren
Startprijs 110 EUR

Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Haas
Startprijs 120 EUR

Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zigeuner jongen met hoed
Startprijs 120 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Oude bronzen figuur, Dames corpus
Startprijs 120 EUR

Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Struisvogel (surrealistisch)
Startprijs 130 EUR

Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Houten heilig figuur, 18e eeuw
Startprijs 130 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Houten boeddha
Startprijs 130 EUR

Chinese houtgestoken liggende boeddha op console met kikker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen ridders
Startprijs 140 EUR

Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.

Grote bronzen Bulldog
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.