Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Engelse schoolklok
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren pendule
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Franse zuilenpendule, 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

Louis Quinze mahonie secretaire, 1860
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.

Eiken linnenpers, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.

3x Poppen
Startprijs 250 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...

2x Pop
Startprijs 135 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...

Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.

7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR

Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.

Antiek Louis Seize secretaire
Resultaat: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.

Mooie armleunstoel, 1860
Startprijs 125 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62788, RZHDM62-1169
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE
Resultaat: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

Geboortemunt Willem Alexander 1967
Startprijs 600 EUR

Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

7x Antiquarische boeken Flipje
Startprijs 350 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.

Oude paspop
Resultaat: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

Antiek emaille bord Torpedo
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Resultaat: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke reclame blikken (21x)
Resultaat: 120 EUR

Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.

Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Eiken secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR

Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...

Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR

Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800
Resultaat: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke terracotta dames buste
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Lot militaria (dolken/machette)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.

Indonesische kris
Startprijs 75 EUR

Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

6x Perzië, divers
Startprijs 60 EUR

Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

Brede gouden armband
Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...

Gouden sieraden, parure
Startprijs 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 300 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Collier met parels en bloedkoraal en gouden streekslot
Startprijs 1.000 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...

Jurres, Paard met Arabische figuren
Startprijs 800 EUR

Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met boten
Startprijs 350 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Kerkbeker en graal, BWG
Startprijs 100 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...

Zilveren Russische suikerbak
Startprijs 200 EUR

Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...

Emaille reclamebord 't Gildenhuis
Startprijs 80 EUR

Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Dame
Resultaat: 550 EUR

Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

19e Eeuwse historisme dekselpot
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd
Startprijs 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring in een brede V-vorm met een opengewerkte kant en in het midden tussen de band een peervormige rozet met in het midden een peervormig gefacetteerd...

Cassette met 2 heilige figuren zilver
Startprijs 200 EUR

Cassette met 2 heilige Indiase figuren uit zilver, BWG, Ganesha en Lakshmi. In originele cassette van BTj Jewellers uit Delhi. 6x4x8cm. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1856
Resultaat: 175 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat

Jan Korthals, Havengezicht
Resultaat: 150 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Koe met kippen
Resultaat: 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.

5x Duitse borden, divers
Startprijs 100 EUR

Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...

3 Waterman pennen
Resultaat: 50 EUR

Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren chatelaine
Resultaat: 70 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 tonnen en 3 signetten, voorzien van musketonhaak. Niekerk, Schoonhoven. ca 53 gram. 28 cm. In goede staat

Duits messing schaaltje
Startprijs 30 EUR

Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.

3x Moderne sculpturen
Startprijs 50 EUR

Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.

Zilveren beker
Resultaat: 200 EUR

Zilveren beker cilindervormig met dubbele filetrand, op ronde voet met bewerkte rand. Vermoedelijk Augsburg, begin 19e eeuw. ø8x10cm. ca 144 gram. In goede staat.

Zilveren spiegel
Startprijs 100 EUR

Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...

Joh. Strohmayer, Stilleven met fuit.
Startprijs 350 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1878
Startprijs 180 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model met florale bewerking met gekrulde greep met bladeren. Voorzien van koperen binnenbel. MT.: Held, Amsterdam, jl.:t : 1878. ø10x18cm. Rand wat gedeukt, verder in ...

Zilveren inktstel met pen, 1854
Startprijs 180 EUR

Inktstel met 2 kristallen geslepen potjes met zilveren gecontourneerde dop met graveerwerk, geplaatst op een zilveren rechthoekig gecontourneerde houder met graveerwerk en 2 zilveren pennenhouder en b...

Zilveren klemband, Finse stijl
Startprijs 60 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met bewerking in Finse stijl. breedte 13-20mm, ca 34,6 gram. 54 mm. In goede staat

4x Antieke reukverdrijvers, 1930
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl vaas
Startprijs 60 EUR

Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.

6x Antiek religieus
Startprijs 340 EUR

Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Gouden kruis
Startprijs 100 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, versierd met cantille en knopjes bezet met zaadparel. 28x49mm inclusief oog. ca 1,9 gram. In goede staat.

Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR

Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.