Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaanse kromdolk
Resultaat: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Indonesische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Sabel, 18e - 19e eeuws
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Resultaat: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Antieke Duitse sabel
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse sabel. Aug. + Alb. Schnitzler Solingen. Bronzen met houten heft. Met plated schede. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische kris
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.

Indonesische kris
Startprijs 75 EUR

Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.

Lot militaria (dolken/machette)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.

Kanon op standaard
Resultaat: 60 EUR

Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Resultaat: 235 EUR

19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Bajonet, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse bajonet. W.D. 3967/2. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antiek emaille reclamebord
Startprijs 450 EUR

Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.

Lot divers militaria (6x)
Startprijs 60 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

3x Indonesische krissen
Resultaat: 160 EUR

Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter
Resultaat: 100 EUR

Authentieke Duitse bommenwerper hoogtemeter (bakeliet). R. Fuess Berlin Steglitz Höhenschreiber. Afmeting: 16 x 10 x 23 cm. In goede staat.

Authentiek Spitfire vliegtuig compas
Resultaat: 105 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Startprijs 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Set Engelse antieke vuursteen pistolen
Resultaat: 600 EUR

Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands ringhaan pistool
Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands geweer + bajonet
Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.

Antiek Frans infanteriegeweer
Resultaat: 375 EUR

Antiek Frans infanteriegeweer met bajonet. Model 1874, system Gras. Afmeting: 131 cm/66 cm. In goede staat.