Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Startprijs 380 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000, gecontourneerde kluwenhouder voorzien van gezaagde halve manen en een getrembleerde rand. Met harthanger voorzien van monogram en een rokhaak met figuren. 1...

Zilveren wandelstok
Resultaat: 95 EUR

Zilveren wandelstok met zilveren handvat, 800/000, halfrond in Empire-stijl. Voorzien van reparatie. 91 cm.

2 Wandelstokken
Resultaat: 100 EUR

Twee houten wandelstokken. Eén wandelstok met zilveren knop, 800/000, versierd met nïello, rondom gedeukt en een wandelstok met halfronde alpaca greep versierd met bloemdecor. 89-92 cm.

2 Zilveren houders met blauw glas.
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren houders, 833/000, met blauw glas. Cilindervormige houders, opengewerkt met biedermeier patroon voorzien van ovalen met voorstellingen, op poten met C-voluten. ø9x11cm en ø6,5x6,5cm. In g...

Grote zilveren molen
Startprijs 300 EUR

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...

Zilveren melkkan
Resultaat: 75 EUR

Zilveren melkkan, BWG, gelobte model op 4 gekrulde poten met brede schenktuit en een gekrulde greep. Voorzien van vergulde binnenzijde. 12x10x17cm. ca 277 gram.

Joodse olielamp
Startprijs 200 EUR

Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 650 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, strak model met 3 opengewerkte banden, in de 2 buitenste banden bezet met diamanten, totaal ca 0,40 ct en in het midden op de ring is een ovaal gefacetteerde blauw s...

Gouden oorknoppen X
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een kruisvorm. grootte 10x12mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden hanger Japanse vrouw
Startprijs 250 EUR

Grote geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een hoofd van een Japanse dame met emaille versierd. 4cm incl. oog. ca 5,6 gram. In goede staat

Gouden hanger met citrien
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een citrien. Rechthoekig gecontourneerde hanger met ronde hoeken en bolversiering bezet met een smaragd geslepen citrien. Grootte hanger 17x32mm inclusief oog. ca 3,8 g...

Gouden ring met blauw spinel
Resultaat: 325 EUR

Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant, Art Deco
Resultaat: 650 EUR

Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...

Gouden hanger met citrien
Startprijs 60 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw

Gouden kruis met zirconia's
Startprijs 200 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, met zirconia's. Mooi verfijnd kruis versierd met een dubbele rij met zirconia's. 30x16 mm incl. oog. ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Gouden oorknopppen, 585/000 in een soort wolknoop met een witgouden deel. ø 12 mm. ca 1,7 gram. In goede staat

Hanger wereldbol met edelstenen en goud
Resultaat: 50 EUR

Hanger in de vorm van een wereldbol, gemaakt met edelstenen, als continenten voorzien van een geelgouden oog en hangeroog, 750/000. 15x28 mm. In goede staat

Ring met barnsteen
Startprijs 60 EUR

Ring met barnsteen, 333/000. Ring met een grote ovale barnsteen gezet in een gladde gouden rand, 28x15 mm. ca 6,3 gram. ø 53. In goede staat

Collier van cloisonnekralen en parels
Startprijs 90 EUR

Collier van parels en cloisonne kralen, ø 6mm,met een witgouden bolslot met bewerking, 585/000. Lengte 45 cm. In goede staat

Zilveren reisbestek
Startprijs 275 EUR

Bijzonder zilveren reisbestek, 925/000, met een vork met afschuifbare bak, met vergulde binnenzijde voorzien van gegraveerd wapen, De steel van de vork is versierd met een bewerkte steel voorzien van ...

Zilveren suiker en zoutschep
Startprijs 50 EUR

Een 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met randfilet. Mr. W.F. Schuss-Amsterdam. Anno 1876. En een 835/000 zilveren zoutschep met gecontourneerd heft met filetrand. Mr. H.A. Schuss-A...

Zilveren kannetje en suikerschep, klontjestang
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kannetjes, 833/000, model bonton, buikvormige kan met een scharnierend deksel op een gladde standring. Gemonteerd met een ebbenhouten greep en knop. MT.: koninklijke Begeer, Voorschoten, jl.:...

Zilveren roomstel op tablet
Resultaat: 75 EUR

Zilveren roomstel op tablet, 800/000, ovaal tablet met omgeslagen rand, 21x14 cm, gemerkt Jezler, Zwitserland, met een kleine melkkannetje en suikerbakje versierd met cartouche en floraal decor, MT.: ...

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 585 EUR

Bijbel met schildpadbekleding, voorzien van dubbele zilvere sloten, hoekstukken en draaghaken met ketting. Het nieuwe testament. MT.: Andries Sets, Rotterdam, jl.: S:1799. 10x15x5cm. Wat barsten in de...