Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen en vaas met zilver (6x)
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Zilveren Deense Art Deco schep, 1916
Startprijs 50 EUR

Zilveren Deense Art Deco schep met versiering op de steel. Voorzien van gravure H. C.F. Heise. 1916. Gewicht: circa 93 gram. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren gembervorken
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...

Zilveren pasteilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...

Zilveren juslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren bonbontang
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat

Kaasstolp met zilveren knop
Startprijs 50 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 833/000. Stolp voorzien van slijpwerk met een zilveren knop met parelranden, geplaatst op een onderschotel met omgeslagen geschulpte rand voorzien van een ster ...

2x Plated messing pauwen
Startprijs 50 EUR

Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Divers zilveren bestek, 4x
Startprijs 55 EUR

Lot met 4 delen zilveren bestek, een roomlepel, 925/000, met hamergeslagen bak en een strakke gekrulde steel met knoppen aan het eind. MT.: J.M. de Visscher, Amsterdam, jl.: gekroonde N:1948, een cak...

Zilveren tang en mes
Startprijs 60 EUR

Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...

Kristallen schaal met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...

Zilveren beugeltas
Startprijs 60 EUR

Zilveren beugeltasje, 800/000, met halve ronde beugel versierd met meander en rozetten bewerking, voorzien van een zilveren gevlochten tas. 5,5x7,5cm. Met pijnappels als sluiting, één met breukje. Gev...

Zilveren suikertang
Startprijs 60 EUR

Zilveren suikertang, BWG, 12 Lothige, versierd met 2 vergulde hanenpoten. 16 cm. ca 52 gram. In goede staat

Zilveren bonbonbakje
Startprijs 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 925/000, hartvormig gecontourneerd, gezaagd model met floraal decor en cartouche. MT.: Henry Matthews, Birmingham. 14x12cm. ca 84 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel bekroond met ooievaar en bak met gedreven afbeelding musicerend gezelschap. Op achterkant bak staat tekst; 'Bevrijding 1945'. Gewicht: circa 68 gram. Af...

Kristallen bonbonschaal met zilveren deksel, 1922
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 925/000 zilveren deksel met honingraat graveringen. Birmingham. Anno 1922. Afmeting: 8 x 15 cm ø. In ...

Zilveren pasteilepel, 1881
Startprijs 60 EUR

Een 835/000 zilveren pasteilepel met fraai gemattteerde gegraveerde steel. Met monogram op achterkant. Mr. A. Kuylenburg-Schoonhoven. Anno 1881. Gewicht: circa 69 gram. Afmeting: 21 cm. In goede staat...

12 Zilveren theelepels
Startprijs 60 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, met een puntbak, deels getorste steel en een puntige steel einde versierd met graveerwerk. ca 70 gram. 11,5 cm. In goede staat

2 Zilveren sauslepels en strooier
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren sauslepels, 833/000, en een strooilepel,925/000. Een sauslepel met rechthoekige bak met gecontourneerde steel met graveerwerk, Winkelmerk.:Benten & zonen, jl.: S:1852 en een lepel met ro...

Zilveren tasbeugel (zwarte tas)
Startprijs 65 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, fijn model met aan de uiteinde van zwanenkoppen versierd met bandelwerk, voorzien van een zwart velouren tas en zilveren draagketting. MT.:Onduidelijk jl.:J: 1919. 15,5 c...

Zilveren miniaturen, 6x
Startprijs 70 EUR

Lot met 6 delen zilver met een broche met munt, een miniatuurkar, een vrouw met paraplu, een man met hoepel, zagende mannen en een kolenkit. Totaal ca 103 gram, 2,5-8cm. In goede staat

Zilveren sleef
Startprijs 70 EUR

Grote sleef met zilveren bak, 800/000, ovaal met schenktuit en een vergulde binnenzijde. Voorzien van lange houten greep . 40x10cm. In goede staat

12x Zilveren gebaksvorkjes in cassette
Startprijs 70 EUR

Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes (als nieuw), met getorste steel en bokkepoot. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. Met cassette. Gewicht: circa 144 gram. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Theebus met zilver, 1875
Startprijs 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren kraag en dop. Voorzien van fraai slijpwerk en zilveren kraag en dop met gepointilleerd patroon. ø10x15cm. MT.: Van Kempen en zn, Voorschoten, 1858-1924. In goede staat