Hollands eikenhouten theekistje met afneembaar dienblad. Deurtje aan de voorkant met geslepen ster in het glas. Circa 1920. Afmeting: 79 x 65 x 41 cm. In goede staat.
Massief bijzettafeltje in de stijl van 1920 op drie-spantpoot. Afmeting: 61 x 50 cm ø. In goede staat.
Grote Oosterse teakhouten kist met ijzeren slot/beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 100 x 67 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 77 x 70 x 146 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten eettafel met twee lades en taps toelopende poten. Gemaakt naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 90 x 210 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten partner stoeltjes met spijlen. Circa 1900. Afmeting: 67 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil bureaustoel met goede velours stoffering. Circa 1915. Afmeting: 80 x 61 x 56 cm. In goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Zes eikenhouten gestoken Louis Quinze-stijl stoelen met velours stoffering. Circa 1930. Afmeting: 95 x 46 x 52 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen + tafel. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 60 cm ø / 88 x 37 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Duitse naaitafel met lades. Circa 1880. Afmeting: 76 x 55 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 66 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel. Queen Anne. Lichte fineerschades. Circa 1800. Afmeting: 73 x 77 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl boekenkastje. Circa 1920. Afmeting: 123 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met origineel beslag. Paar kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 45x 102 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon met deurtjes + bakelieten speelplaten. Circa 1920. Afmeting: 98 x 42 x 48 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met lades en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 62 x 49 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. Opklapbaar. Afmeting; 92 x 40 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kist met ebbenhout. Afmeting: 67 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schaaktafel. Schaakbord ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 74 x 47 x 67 cm. In goede staat.
Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antieke boeren eikenhouten kinder-kak-stoel, 19e eeuw. Met Duitse pop, circa 1930. Afmeting: 108 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Antieke spiegel met gestucte Barok-lijst. Circa 1900. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance gestoken paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1880. Afmeting: 63 x 30 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten nachtkastje met jalouziedeurtje. Circa 1800. Afmeting: 68 x 47 x 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe Duitse bijzettafel met lades. Circa 1860. Afmeting: 67 x 51 x 44 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil kolenkist met messing beslag en marmeren blad. Circa 1915. Afmeting: 63 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met ijzeren hengsels en slot. Afmeting: 68 x 128 x. 54 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire zitbankje. Afmeting: 50 x 51 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten schaaktafel met ingelegd schaakbord. Circa 1900. Afmeting: 75 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met 20e eeuw notenhouten theetafel. Afmeting: 87 x 40 x 38 cm / 64 x 67 x 54 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Zes-delige Oosterse/Chinese bewerkte koperen + houten rooktafel met accessoires. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.
Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse achtkantige bijzettafel met floraal snijwerk. Afmeting: 61 x 41 x 41 cm. In goede staat.