Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen tafellampvoeten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote zware bronzen tafellampvoeten met notenhout. Chinese-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Lampjes met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Retro bureaulamp
Resultaat: 90 EUR

Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.

GEPO design lamp
Startprijs 80 EUR

Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.

2x Bureaulampen, 70-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Twee 70-er jaren bureaulampen in de kleuren chroom/geel/bruin. Mogelijk Raak Amsterdam. Verstelbaar. Afmeting: 35 - 41 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Oude tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude notenhouten tafellampen met beschilderde lederen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Grote buitenlantaarn, 21e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theekist
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

Chinese theetegel in lijst
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese geperste tea-brick. Gedecoreerd met tempel en karaktertekens. Werd gebruikt als betalingsmiddel. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

2x Oud/antiek Tibetaans
Resultaat: 45 EUR

Twee maal oude/antieke Tibetaanse voorwerpen. Bestaande uit: Eén messing plaquette Satyanarain de god Vishnu. Eén maal Tibetaanse gebedsmolen. Afmeting: 17 x 11 x 3 cm / 20 x 6 cm ø. In goede staat.

5x Antieke Japanse schalen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.

Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR

Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Kokosnoot-dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse opiumpijp
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

2x oud Japans antiek
Resultaat: 90 EUR

Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Vergulde monstrans
Startprijs 225 EUR

Oude vergulde metalen monstrans met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.

3x Antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...

Boek Petite histoire de France Tobler
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Frans boek. 'Petite histoire de France Tobler chocolade' (Toblerone). Tekening door Hervé. Circa 1920. Afmeting: 27 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Frans sprookjesboek, J. Barbe Paris
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.

2x Antiquarische boeken
Startprijs 60 EUR

Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...

Antieke Quatro bijbel
Startprijs 100 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

Doos met antiquarische boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met antiquarische boeken. Hoofdzakelijk over paarden. Afmeting: 24 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Resultaat: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke barometer, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.

Lento thermometer
Startprijs 80 EUR

Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Palissander banjo barometer
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse sextant (nautisch instrument)
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse sextant. Taylor London. Circa 1900. In originele mahoniehouten kist. Afmeting: 13 x 27 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hydrometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse Sikes hydrometer. Loftus London. In mahoniehouten kist met bandintarsia. Compleet en in goede staat. Afmeting: 6 x 20,5 x 10 cm.

Bronzen tafelbarometer
Startprijs 70 EUR

Duitse bronzen tafelbarometer. Gemerkt Barigo. 70-er Jaren. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met snijwerk. Victoriaans. Circa 1890. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Antiek Chinees ivoren beeld
Startprijs 190 EUR

Grote antieke Chinese ivoren godheid op houten basement. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek Japans ivoren beeldje
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse ivoren vrouw met mand en rozentak. Op houten basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antiek Japans ivoren beeldje
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse ivoren dame in kimono. Mist iets in de hand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot fossielen
Startprijs 70 EUR

Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

2x Antieke benen beeldjes
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Oosterse Chinese benen figuren. Circa 1900. Keizerlijk paar. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen vampier kop
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse benen vampier kop met graveringen, verso. 20e Eeuw. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse netsuke's
Startprijs 50 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Onder andere: Ratje, Europeaan en aapjes. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren okimono, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono. Man met stok, fruit en groentemanden. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Japanse benen netsuke
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 75 EUR

Oude Japanse benen inro met katten en bamboe decor. Afmeting: 5,1 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.

Lot benen figuren
Startprijs 60 EUR

Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse benen gordelknopen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.

2x Oosterse snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke viool in koffer
Resultaat: 105 EUR

Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dirigeerstok
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Resultaat: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antiek ivoren vrouwenbuste, 1930
Startprijs 150 EUR

Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.

3x Oude/antieke viool
Resultaat: 70 EUR

Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern elektrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke viool, Hopf
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld houten crucifix
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Groningse stal gaslamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

3x E. Duploye Academie Stenographique
Startprijs 50 EUR

Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startprijs 50 EUR

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.

Antiquarisch poezie album 1920
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

Antieke thermometer, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Oude tafellamp in Louis Seize-stijl
Startprijs 175 EUR

Grote oude tafellamp in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing met blauw glas. Afmeting: 81 x 48 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk, divers
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere Perzisch en Europees. Bestaande uit: Appelketel, koffiemolen, schalen etc. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startprijs 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Lange dames winter-bontjas
Resultaat: 70 EUR

Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

2x Antieke miniatuurportretten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke miniaturen in ivoren lijst. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Kopie Byzantijns ikoon
Resultaat: 90 EUR

Handgeschilderde kopie van een 16e eeuws Byzantijns ikoon. Met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Antieke metalen spiegellijst
Startprijs 50 EUR

Antieke metalen spiegellijst met rozetten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Lot handbeschilderd blik
Resultaat: 40 EUR

Lot vroeg 19e eeuws handbeschilderd blik. Bestaande uit: Kraantjeskan, comfoor, theekan, hengselschaal. Afmeting: 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratieve dolk uit Jemen
Startprijs 60 EUR

Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.

Antiek kistje met Vogelaugen furnier, 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Groot kavel aanstekers en accessoires
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel met diverse (tafel)aanstekers en accessoires. Ongetest in diverse condities.

2x Oude Chinese wanddiorama's
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese wanddiorama's. Gemaakt van natuursteen, jade en hout. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm. In goede staat.

3 Waterman pennen
Resultaat: 50 EUR

Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.