Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, ...
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws messing. Bestaande uit: Miniatuur oorijzer. Tabaksdoos. Zwavelstokjesdoos. Zeldzame tondeldoos. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....
Twee oude gepolychromeerde Afrikaanse houtgesneden maskers met touw en gewas. Penote Mask Zaïre en Tchokne Mask Zaïre. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil theedoos met tin beslagen en barnsteen in florale deksel. Afmeting: 12,5 x 11,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Duitse bronzen tafelbarometer. Gemerkt Barigo. 70-er Jaren. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.
Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen briefopener met vier hondenkoppen. Circa 1920. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met katten en bamboe decor. Afmeting: 5,1 cm. In goede staat.
Beton gegoten tuinbeeld. Arabische vrouw. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.