Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antiek beschilderde glazen tafellamp met Jugendstil florale lampenkap en messing brander. Circa 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.

2x Antieke lampen, 1920
Startprijs 120 EUR

Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 200 EUR

Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.

2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Oude Duitse bierpul
Resultaat: 75 EUR

Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Balans weegschaal, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal met monogram A.W.H. en versieringen. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Antieke ketel + comfoor
Resultaat: 40 EUR

Antieke vernikkelde theekan op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 36 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Lot tin/koper (7x)
Resultaat: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot koper en tin (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin (divers)
Resultaat: 150 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.