Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

558 Resultaten
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
2000

Startprijs 2.500 EUR

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
2001

Startprijs 600 EUR

Antieke Engelse wandspeeldoos
2002
Antieke Engelse wandspeeldoos

Startprijs 1.350 EUR

Bronzen spiegel, 19e eeuw
2003
Bronzen spiegel, 19e eeuw

Startprijs 200 EUR

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
2004

Startprijs 200 EUR

Christoph Palmer lamp
2005
Christoph Palmer lamp

Startprijs 500 EUR

Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.
2006

Startprijs 200 EUR

Antiek Jugendstil keukenkastje met klok
2007

Startprijs 100 EUR

Christoph Palmer lamp
2008
Christoph Palmer lamp

Startprijs 300 EUR

Christoph Palmer lamp
2009
Christoph Palmer lamp

Startprijs 300 EUR

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
2010

Startprijs 1.500 EUR

Oude apothekers gaper
2011
Oude apothekers gaper

Startprijs 100 EUR

Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp
2012

Startprijs 150 EUR

2x Antieke Empire kandelaren, 1830
2013

Startprijs 425 EUR

3x Gestoken consoles
2014
3x Gestoken consoles

Startprijs 250 EUR

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
2015

Startprijs 1.400 EUR

Oude bronzen hanglamp
2016
Oude bronzen hanglamp

Startprijs 180 EUR

Symphonion speeldoos
2017
Symphonion speeldoos

Startprijs 380 EUR

Antieke Duitse speeldoos, 1900
2018

Startprijs 450 EUR

2x Antieke cassolettes, 1900
2019
2x Antieke cassolettes, 1900

Startprijs 750 EUR

Chinese ivoren penselenhouder
2020
Chinese ivoren penselenhouder

Startprijs 200 EUR

Chinese ivoren penselenhouder
2021
Chinese ivoren penselenhouder

Startprijs 180 EUR

Antieke Franse tafellamp, 1900
2022

Startprijs 250 EUR

Oude messing altaar
2023
Oude messing altaar

Startprijs 1.150 EUR