Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Roco H0 72922, CD 751 041-5
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 72922, CD 751 041-5 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62390, D-LM 185 663-2
Resultaat: 75 EUR

Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62918, CSD T 478.3174
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62918, CSD T 478.3174 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62716, DSB Mz 1401
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62716, DSB Mz 1401 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5
Resultaat: 90 EUR

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62420, RENFE 250 011-4
Resultaat: 100 EUR

Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62952, NSB NOHAB-GM
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62952, NSB NOHAB-GM met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62703, DBAG 152 041-0
Resultaat: 70 EUR

Roco H0 62703, DBAG 152 041-0 (Porsche) met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62423, HUSA E189-096
Resultaat: 65 EUR

Roco H0 62423, HUSA E189-096 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62950, NSB Di 3.641
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62950, NSB Di 3.641 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62454, ÖBB 1116 250-0
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62454, ÖBB 1116 250-0 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62832, WLE 22
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Startprijs 275 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Startprijs 200 EUR

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900.
Startprijs 100 EUR

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een borstkop van porselein en zit op een lijf van katoenen stof. De onderarmen zijn van papier -maché. Lengte 47 cm.

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896.
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. Het bijzondere aan deze pop is de opening in haar wenkbrauwen, waarin echt haar is aangebracht. Ze heeft een geleed lijf en een pr...

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920
Startprijs 200 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900.
Startprijs 100 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. Een lijf van wasdoek met een borstkop van porselein en onderarmen en benen van papier-maché. Mooie glasogen met wimpers en een pruik van moh...

5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

Oude speelgoed Pinokkio
Resultaat: 45 EUR

Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.