Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

233 Resultaten
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
3500

Startprijs 8.000 EUR

Antieke taffelklok, 17e - 18e eeuw
3501

Startprijs 3.500 EUR

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
3502

Startprijs 5.500 EUR

Antieke staande klok, 1890
3503
Antieke staande klok, 1890

Startprijs 800 EUR

Flöten Uhr, 1820
3504
Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

Vuurvergulde pendule
3505
Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.000 EUR

Franse pendule onder stolp
3506
Franse pendule onder stolp

Startprijs 3.500 EUR

Franse atlas pendule, 19e eeuw
3507

Startprijs 2.000 EUR

Engelse Bracket klok, 18e eeuw
3508

Startprijs 2.200 EUR

Engelse bracketklok, 18e eeuw
3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

Startprijs 2.000 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860
3510

Startprijs 3.000 EUR

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
3511

Startprijs 1.250 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
3512
Franse pendule, 19e eeuw

Startprijs 1.000 EUR

Weense tafelklok
3513
Weense tafelklok

Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame Engelse staande klok
3514
Zeldzame Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
3515
Franse pendule, 19e eeuw

Startprijs 700 EUR

Antiek Frans pendulestel, 1870
3516

Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
3517

Startprijs 1.400 EUR

Friese staartklok, 1860
3518
Friese staartklok, 1860

Startprijs 500 EUR

Franse Empire pendule, 1830
3519
Franse Empire pendule, 1830

Startprijs 800 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1830
3520

Startprijs 500 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok
3521

Startprijs 200 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
3522

Startprijs 1.350 EUR

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820
3523

Startprijs 950 EUR