18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat
Notenhouten bestekcassette met Zweeds bestek. Gemerkt Jernbolage Eskilstuna. Complete set. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 39 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.