Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

1836 Resultaten
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
3503

Startprijs 8.000 EUR

Hollands kabinet, 1700
4005
Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Platina horloge met diamant
351
Platina horloge met diamant

Startprijs 3.500 EUR

Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
3

Startprijs 3.500 EUR

Joodse kandelaar met kannetje en lichter
13

Startprijs 3.250 EUR

Bois? Onduid., Platbodem op zee
1010

Startprijs 3.000 EUR

Oude/antiekeYixing theepot
6344
Oude/antiekeYixing theepot

Startprijs 2.500 EUR

Aparte oude/antieke Yixing theepot
6048

Startprijs 2.500 EUR

Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
5017

Startprijs 2.500 EUR

Schrijfsecretaire, 18e eeuw
4006
Schrijfsecretaire, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Vuurvergulde vazenpendule, 1780
3618

Startprijs 2.500 EUR

Franse precisie regulateur, 1800
3515

Startprijs 2.500 EUR

Flöten Uhr, 1820
3501
Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
4014

Startprijs 2.300 EUR

Groot astronomisch weerstation
3507

Startprijs 2.250 EUR

Louis Seize pendule, 1800
3581
Louis Seize pendule, 1800

Startprijs 2.200 EUR

Grote Weense pendule, 1820
3523
Grote Weense pendule, 1820

Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde pendule
3508
Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.000 EUR

Witgouden briljant armband
87
Witgouden briljant armband

Startprijs 2.000 EUR

Gouden choker met diamanten
26
Gouden choker met diamanten

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren servies 5 delig
23
Zilveren servies 5 delig

Startprijs 2.000 EUR

Gouden tennisarmband met diamant
2

Startprijs 2.000 EUR

Staande klok, 18e eeuw
3538
Staande klok, 18e eeuw

Startprijs 1.800 EUR