Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

316 Resultaten
Oude messing altaar
2000
Oude messing altaar

Startprijs 1.150 EUR

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
2001

Startprijs 450 EUR

Antieke Engelse wandspeeldoos
2002
Antieke Engelse wandspeeldoos

Startprijs 1.350 EUR

Duitse geldkist, 17e eeuw
2003
Duitse geldkist, 17e eeuw

Startprijs 1.250 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos
2005
Antieke Zwitserse speeldoos

Startprijs 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
2006

Startprijs 800 EUR

Zwitserse speeldoos, 1900
2007
Zwitserse speeldoos, 1900

Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse console
2008
19e Eeuwse console

Startprijs 425 EUR

Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
2009

Startprijs 300 EUR

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
2010

Startprijs 1.000 EUR

2x Empire kandelaren, 1820
2012
2x Empire kandelaren, 1820

Startprijs 600 EUR

Antieke Chinese theekist
2013
Antieke Chinese theekist

Startprijs 150 EUR

Likeurkeldertje, 19e eeuw
2014
Likeurkeldertje, 19e eeuw

Startprijs 250 EUR

Antieke  Franse apothekers reiskist
2015

Startprijs 425 EUR

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
2016

Startprijs 400 EUR

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900
2018

Startprijs 175 EUR

Antieke lamp, 1900
2019
Antieke lamp, 1900

Startprijs 300 EUR

Spandoek Wilhelmina 1898
2020
Spandoek Wilhelmina 1898

Startprijs 190 EUR

2 Bronzen kandelaren
2022
2 Bronzen kandelaren

Startprijs 200 EUR

2x Bronzen pronkvazen
2024
2x Bronzen pronkvazen

Startprijs 250 EUR

Kroonluchter, 19e eeuw
2025
Kroonluchter, 19e eeuw

Startprijs 350 EUR

Antiek Engels reissecretaire, 1900
2026

Startprijs 200 EUR

Antiek gietijzeren tafeltje
2028
Antiek gietijzeren tafeltje

Startprijs 125 EUR

2x Terracotta figuren
2029
2x Terracotta figuren

Startprijs 950 EUR