Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.