Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot barnsteen sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot barnsteensieraden met 2 ringen en 4 hangers

Zilveren oorknoppen met amethist en rhodoniet
Startprijs 30 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, met rhodoniet en amethist. rechthoekige oorknoppen met in het midden een smaragd geslepen amethist en 4 kleine rond gefacetteerde rhodonieten. 11x9mm. Nieuw

Zilveren armband met turkoois
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband/ring, BWG, met turkoois. Klemband met turkoois, door middel van een ketting bevestigd aan een bijpassende ring. ca 12 gram. In goede staat

3 Zilveren broches
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...

Zilveren choker en ring
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...

Grote zilveren ring met steen
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat

Zilveren choker
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker, 925/000, met een v-vormig middenstuk me geoxideerd en vergulde stukken bezet met markesiet. 39-42 cm. ca 12,4 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, fantasie gevlochten met bakslot en veiligheid. 12 mm, 19,5 cm. ca 22,6 gram. In goede staat

Zilveren ring, lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat

Grote zilveren hanger
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat

Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat

Zilveren oorknoppen met diamant
Startprijs 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

2x Smart Watch, dames+heren
Startprijs 35 EUR

Twee smart watches met bluetooth. Een rechthoekig model en een model met klemband. Beiden in doos.

Herenhorloge Head
Startprijs 35 EUR

Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw

2 Zilveren armbanden
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren armbanden, een gevlochten armband met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, en een armband met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. totaal ca 28 gram. In goede staat

Zilveren ring met blauw
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat

2 Zilveren ringen met parelmoer
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren ringen met parelmoer. 925/000. totaal ca 29,5 gram. steen kleine ring wat beschadigd.

2 Amethisten
Startprijs 35 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Horloge Skmei
Startprijs 35 EUR

Zwart herenhorloge, Skmei, analoog digitaal. Nieuw

Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerkt verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ...