afgesloten

39. Januariveiling 2019

afgesloten | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

29 Resultaten
Antiek Japans Katana sabel
2700
Antiek Japans Katana sabel

2.600 EUR

Antiek voorlader pistool, 1800
2701

Startprijs 200 EUR

Hollandse Yzerhouwer degen
2702
Hollandse Yzerhouwer degen

Startprijs 425 EUR

Antieke Duitse sabel
2703
Antieke Duitse sabel

Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Tulwar sabel
2704
Oude/antieke Tulwar sabel

60 EUR

Twee oude Indonesische krissen
2705

50 EUR

Sabel, 18e - 19e eeuws
2706
Sabel, 18e - 19e eeuws

Startprijs 80 EUR

Pistool, dubbelloops
2707
Pistool, dubbelloops

50 EUR

Hanen jachtgeweer
2708
Hanen jachtgeweer

90 EUR

Oude Indonesische kris
2709
Oude Indonesische kris

Startprijs 60 EUR

Indonesisch kapmes
2710
Indonesisch kapmes

Startprijs 25 EUR

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
2711

200 EUR

Antiek karabijn
2712
Antiek karabijn

140 EUR

Antieke bajonet WO I
2713
Antieke bajonet WO I

90 EUR

2x Antiquarische affiches
2714
2x Antiquarische affiches

170 EUR

Prachtige Indonesische kris
2715
Prachtige Indonesische kris

Startprijs 75 EUR

Antieke Indonesische kris, 1930
2716

65 EUR

8x Kruitmaatjes, divers
2717
8x Kruitmaatjes, divers

Startprijs 100 EUR

Oude vergulde parade degen
2718
Oude vergulde parade degen

Startprijs 200 EUR

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
2719

Startprijs 160 EUR

Afrikaanse kromdolk
2720
Afrikaanse kromdolk

Startprijs 40 EUR

2x Oude Indonesische krissen
2721
2x Oude Indonesische krissen

40 EUR

Lot diversen WO II
2722
Lot diversen WO II

150 EUR

Luftwaffe parade degen (kopie)
2723

Startprijs 90 EUR