afgesloten

39. Januariveiling 2019

afgesloten | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

345 Resultaten
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
4000

4.600 EUR

Jalouzie hoekkast 1800
4001
Jalouzie hoekkast 1800

Startprijs 400 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Franse hoekkast, 19e eeuw
4003
Franse hoekkast, 19e eeuw

500 EUR

Secretaire met intarsia
4004
Secretaire met intarsia

Startprijs 850 EUR

Hollands kabinet, 1700
4005
Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Schrijfsecretaire, 18e eeuw
4006
Schrijfsecretaire, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw
4007

1.200 EUR

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
4008

Startprijs 500 EUR

Zeldzame noten speeltafel, 1880
4009

500 EUR

Hollands Louis Seize kabinet
4010
Hollands Louis Seize kabinet

1.100 EUR

Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
4011

Startprijs 750 EUR

Art Nouveau secretaire, 1915
4012
Art Nouveau secretaire, 1915

Startprijs 750 EUR

Engelse chaise longue, 19e eeuw
4013

1.000 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
4014

Startprijs 2.300 EUR

Renaissance kast, 18e eeuw
4015
Renaissance kast, 18e eeuw

500 EUR

Antieke vertico, 1880
4016
Antieke vertico, 1880

Startprijs 450 EUR

Kersen Biedermeier secretaire, 1830
4017

500 EUR

Empire kabinet, 1820
4018
Empire kabinet, 1820

450 EUR

Louise Seize commode, 1800
4019
Louise Seize commode, 1800

375 EUR

Zeldzame kapstok, 1860
4020
Zeldzame kapstok, 1860

340 EUR

2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw
4021

220 EUR

Barok vitrine, 18e eeuw
4022
Barok vitrine, 18e eeuw

Startprijs 1.700 EUR

Barok commode, 1780
4023
Barok commode, 1780

Startprijs 1.500 EUR