Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke Japanse lakwerk dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Japanse handbeschilderde lakwerk dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 x 6 x 23,5 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.

2x Lederen zwepen
Startprijs 40 EUR

Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.

Antiek oldtimer zakmes
Startprijs 40 EUR

Antiek messing oldtimer zakmes met cabriolet. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Madonna (ingelijst)
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

2x Oosterse schenkkannen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Oosterse theekannen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Oude benen figuren
Startprijs 45 EUR

Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR

Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke kolentang+tonteldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke messing kolentang + wit metalen tonteldoos (later). Voor aan Friese staartklok. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 50 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse olielamp
Startprijs 50 EUR

Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.