DO. 24 JAN GESLOTEN TOT 13:30 Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

186 Resultaten
Bronzen Louis Seize pendule, 1800
3500

Startprijs 3.250 EUR

Flöten Uhr, 1820
3501
Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
3502

Startprijs 1.400 EUR

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
3503

Startprijs 8.000 EUR

Prachtige Franse Empire pendule, 1820
3504

1.800 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
3506

2.300 EUR

Groot astronomisch weerstation
3507

Startprijs 2.250 EUR

Vuurvergulde pendule
3508
Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.000 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800
3509
Antieke Cartel wandklok, 1800

Startprijs 1.750 EUR

A'damse tafelklok, 19e eeuw
3510
A'damse tafelklok, 19e eeuw

Startprijs 1.800 EUR

Franse Empire Louis Seize pendule
3511

Startprijs 1.200 EUR

Art Nouveau klokkenstel, 1915
3512
Art Nouveau klokkenstel, 1915

Startprijs 675 EUR

Antieke staande klok
3513
Antieke staande klok

Startprijs 800 EUR

Oude pendule met moor
3514
Oude pendule met moor

Startprijs 1.700 EUR

Franse precisie regulateur, 1800
3515

Startprijs 2.500 EUR

Franse Empire pendule
3516
Franse Empire pendule

825 EUR

2-Kleurige pendule
3517
2-Kleurige pendule

Startprijs 675 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
3518

Startprijs 400 EUR

Schwarzwalder klok, 19e eeuw
3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

700 EUR

3-Delig pendule stel, 1870
3520
3-Delig pendule stel, 1870

Startprijs 1.000 EUR

Tournart klok
3521
Tournart klok

Startprijs 300 EUR

Antieke Lenzkirch klok, 1880
3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

Startprijs 800 EUR

Grote Weense pendule, 1820
3523
Grote Weense pendule, 1820

Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
3524

Startprijs 300 EUR