Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 KPM vazen, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.

Doos met goudsteen aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...

2x Chinese figuren van natuursteen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Noorse tegel in lijst
Resultaat: 30 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

Ketel met onderstel
Resultaat: 27 EUR

19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Zilveren houder, rond model
Resultaat: 25 EUR

Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.

Lot zilveren ringen
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's, parelmoer en tijgeroog. Diverse gehaltes. Totaal gewicht ca 42 gram.

Zilveren breidoppen broche en kruiken
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat

Zilveren hanger met saffier en toermalijn
Resultaat: 25 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met manchetknopen, ring met oorclips cfe armband, 2 kettingen en een armband. totaal ca 77 gram.

Zilveren hanger rookkwarts
Resultaat: 25 EUR

Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat

Zoutvaatje met zilver + zoutlepeltje
Resultaat: 25 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met zogenaamd Russisch slijpsel. Geslepen ster op bodem. Met 835/000 zilveren bovenrand met parelrand en een 835/000 zilveren zoutlepeltje met ronde bak en gegraveerde s...

Zilveren Djokja vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rozet met een robijn en zirkonia's. ø rozet 10x7mm. ø 51. Nieuw

Collier van gitten
Resultaat: 25 EUR

Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.

Zilveren creolen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.

Zilveren ring met saffier
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een saffier ingeklemd in zelver emt een paar kleine zirconia's. ø56 Nieuw

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. armbanden, broche, manchetknopen en hangers

Zilveren hanger met emaille
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.