Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Lot zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's, parelmoer en tijgeroog. Diverse gehaltes. Totaal gewicht ca 42 gram.
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, ring met oorclips cfe armband, 2 kettingen en een armband. totaal ca 77 gram.
Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat
Geslepen kristallen zoutvaatje met zogenaamd Russisch slijpsel. Geslepen ster op bodem. Met 835/000 zilveren bovenrand met parelrand en een 835/000 zilveren zoutlepeltje met ronde bak en gegraveerde s...
Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met een rozet met een robijn en zirkonia's. ø rozet 10x7mm. ø 51. Nieuw
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.
Zilveren ring, 925/000, met een saffier ingeklemd in zelver emt een paar kleine zirconia's. ø56 Nieuw
Lot zilveren sieraden met o.a. armbanden, broche, manchetknopen en hangers
Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.