Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten regulateur
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Gustav Becker vrijslinger, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.

Oude stoelklok
Resultaat: 35 EUR

Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken kapstok, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 107 x 144 cm.
Resultaat: 35 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed. Bordeaux rood, floraal. Afmeting: 107 x 144 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 225 x 135 cm.
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 225 x 135 cm. In goede staat.

Antieke David, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke David. Circa 1900. Van compositie metaal. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boot op standaard
Resultaat: 35 EUR

Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl vaas
Resultaat: 35 EUR

Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese gemberpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Delftse Fayence vaas, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x KPM vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Chinese dekselterrine, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.

Kavel Duits porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Resultaat: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren oorclips
Resultaat: 30 EUR

Rechthoekige zilveren oorclips, 835/000, met grillig gevormde randen en banen. 21x25mm. totaal ca 11 gram. In goede staat

Zilveren lepel
Resultaat: 30 EUR

Fraaie zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekige gecontourneerde bak opengwerkt met floraal patroon. Voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: Pieter Kruijt, Schoonhoven. jl.:...

Zilveren armband met zirconia's
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat