Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Gemberpot + zilv. dop.
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Chin. gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Chin. vaas + zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.

Celadon groene Madonna+kind.
Startprijs 50 EUR

Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinees beeld, vrouw met rol in hand.
Startprijs 90 EUR

Antiek Chinees porseleinen figuur. 'Vrouw met perkamentrol'. 19e eeuw. (linker voet gerestaureerd). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees beeld, man+pijp.
Startprijs 125 EUR

Chinees porseleinen figuur. 20e eeuw. 'Man met snor en tabakspijp'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2 Chinese vasen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Chinees beeldje met groene hoed.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. Ongemerkt. (één vinger eraf). Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen 2 delen
Startprijs 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

Imari serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...

5x Chinees Queng Long bord
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.

Porseleinen figuren, Engels. (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afmeting. 23 cm. In goede staat.

Spekstenen objekt (Chinees)
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

6x Chinees/Kantonees porselein.
Startprijs 50 EUR

Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.

Theeservies (Limoges)
Resultaat: 75 EUR

Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.

2 Porseleinen vaasjes.
Resultaat: 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.

Meiss & Teichert (6 delen)
Startprijs 90 EUR

Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afmeting. 16-27 cm. In goede staat.

1x Chinese kop + schotel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Tabakspot 'Goedewaagen'.
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Vaas, Kantonees.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers en Foo honden. Circa: 1900. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Keramieken presenteerblad
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese paraplubakken
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.

3 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Set van drie Chinees porseleinen octagonale bloempotten met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.

4 Chinese penselen potten.
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.

Celadon set
Startprijs 40 EUR

Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.

Celadon figuur
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afmeting. 33-37 cm. In redelijk/ goede staat

Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.

Aziatisch bord
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met floraal- en vlinder decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. (randschade). Afmeting: 6 x 38 cm ø. In redelijke staat.

Aziatische dekselschaal
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote Imari porseleinen dekselschaal met landschappen-, floraal- vogels- en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 20 x 33 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 60 EUR

Delfts keramieken wandbord met bloemenvoorstelling op vaas. 18e Eeuw. Gemerkt: 'de Klaauw'. Omranding ingekort. (randglazuur schade). Afmeting: ø 29 cm. In redelijke staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal ton-vorm met floraal decor. Eén maal zes-hoekig met waterlelies. Afmeting: 47 x 33 cm. , 48 x 30 x 32 cm. In goede staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.

40x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Veertig maal Chinees porseleinen borden. Onder andere: maaltijd, ontbijt en cake borden. 20e Eeuw. Gemerkt. Borden zijn voorzien van florale-, vogels- en insecten decors. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In...

Lot Celadon
Resultaat: 60 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees celadon porselein met florale decors, craquele glazuur etc.. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Hanglamp, porselein.
Startprijs 40 EUR

Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat

2x Chinees bord.
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vitrine+Chinose vaasjes
Resultaat: 260 EUR

Kleine miniatuur antieke notenhouten vitrinekast met verguld messing beslag. Circa 1890. Kastje staat vol met Chinese emaille vaasjes en porselein. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, Fam. Noir.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

5x Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Chinees porseleinen theebussen (één keer Makkums). 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Kutani servies op tablet
Resultaat: 170 EUR

Vijftien-delig antiek porseleinen Kutani servies op plated tablet. Circa 1900. Bestaande uit: drie trekpotten, één theebus, één dekselpot, twee kommen, één melange schaaltje, vijf lepels + één kommetj...

8x Chinese beker
Resultaat: 130 EUR

Acht maal oude Chinees porseleinen bekers met deksels. Bekers zijn onder andere voorzien van draken/karpers decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Zeven maal Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.

2x Opaline vaas + Makkums bord
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met geschilderde zeegezichten decors. Circa: 1900. En één oude Makkumse sierschotel met polychrome floraal decor, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Figuren, Gerold (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staart er af). Afmeting . 14 cm. In redelijk/ goede staat

Borden, Jugendstil (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afmeting. ø 22.3 cm. In goede staat.

3 Chinese figuren
Startprijs 100 EUR

Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afmeting. 41-44 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Chin. bloempot
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten/ viskommen met binnenin karper decor en buitenom florale emaille decor met diverse vogels, vlinders en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 cm ø. In goede st...

2x Dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...

2x Chin. porselein figuur
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.

2x Chinees bord.
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.

4x Chinees porseleinen ballen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpot
Resultaat: 125 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Chinese dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...

2x Chinees spekstenen snijstuk
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.

2x Chinese gemberpot
Startprijs 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen bord, met hertenpaar in landschap. (één haarlijn + chip). 19e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 150 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Negen kop en acht schotels, één schaaltje (goed), één dekselpot (chip deksel), (één kopje één oortje afgebroken, wel aanwezig.) Vier bordj...

5x Chinees bord
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen schotels, 18e-19e eeuw. Drie maal 18e eeuw, met zotjes (één chip). Twee maal 18e-19e eeuw, met landschappen (minimale chip + haarlijn). Afmeting: 10,9 - 11,6 cm ø. In red...

Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

Delfts blauw keramieken bord met floraal decor, 18e eeuw (randglazuur schade) Afmeting ø21cm.. In goede staat.

Chinees bord
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Siervazen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Delfts bord
Resultaat: 50 EUR

Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat

Schaal K.P.M.
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afmeting. 10x30x23 cm. In goede staat.

Chinese rijstkom
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met florale decors. (gemerkt). 18e Eeuw. Afmeting: 7 x 14,6 cm ø. In goede staat.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk, gemerkt, ,Bavaria & Hutschenreuther. Afmeting. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

'Dresden' fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.

2x Imari bord
Startprijs 60 EUR

Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.

Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Tablet , Alka Kunstafdeling
Resultaat: 50 EUR

Grote Duits porseleinen presenteerschaal met florale en goud decors. 'Alka Kunst Bavaria', decor Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 38 cm. In goede staat.

Kop en schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afmeting. 10x12 cm. ø , In goede staat.

2 Keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afmeting. 27 cm. ø. In goede staat.

Chocoladekan.
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

Servies, Japans.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...

Jade olifant op houten voetstuk
Startprijs 150 EUR

Antieke jade Indische olifant met vaasje op rug, staande op houten console (één chip). Circa: 1900, China. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bord K.P.M.
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afmeting. 28.5 cm. ø. In goede staat.

6 Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat