afgesloten

33. Juliveiling 2017

afgesloten | Veiling

14.07.2017 – 15.07.2017

1721 Resultaten

2000

Chinees pronkstuk

Startprijs 2.500 EUR
Resultaat: 4.250 EUR

Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesi...


2001

Chinees pronkstuk

Startprijs 2.500 EUR
Resultaat: 4.000 EUR

Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode en kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (ge...


3516

Staande Haagse klok.

Startprijs 3.000 EUR
Resultaat: 3.250 EUR

Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.


4003

Meubel, Carlo Bugatti.

Startprijs 3.500 EUR
Resultaat: 2.968 EUR

Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...


6301

Vaas, Fam. Rose (groen).

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.


151

Bloedkoralen

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met groot antiek gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, kaasvormig, 9-10 mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met geschulpte rand, fil...


6026

Yixing theepot

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 2.500 EUR

Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.


302

Gouden schakelarmband

Startprijs 700 EUR
Resultaat: 2.200 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Schakelarmband, breedte 13,5 mm, met schakels bestaande uit langwerpige staven met een holling met lijngravure aan de bovenzijde. Voorzien van bakslot en 2 veilighe...


6039

Melk en bloed vaasje.

Startprijs 1.800 EUR
Resultaat: 2.200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.


1003

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat


1004

W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.

Startprijs 1.200 EUR
Resultaat: 2.000 EUR

W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat


1049

Wieggers, Winterlandschap

Startprijs 1.800 EUR
Resultaat: 1.800 EUR

Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.


2037

2 Oosterse ivoren beelden+houten voet.

Startprijs 1.800 EUR
Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote antieke Chinese of Japanse ivoren figuren op houten basement. Circa 1900. Oude vrouw met karpers, oude man met wandelstok. Mooie kwaliteit. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Voorzien ...


3512

Zwitserse klok.

Startprijs 1.600 EUR
Resultaat: 1.800 EUR

Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.


6302

Yongzheng bord

Startprijs 1.250 EUR
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.


6042

Vaas, Fam. Rose.

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 1.700 EUR

Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat


2042

Ivoren tand (bewerkt)

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites


5003

Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Startprijs 1.250 EUR
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.


6244

Vaas, Fam. Verte.

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.


6015

Versace Rosenthal servies

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...


4012

Spiegel, empire.

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.


4015

Kabinet, eiken.

Startprijs 800 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.


4025

Gestoken spiegel.

Startprijs 800 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.


4031

Stoel (gestoken)

Startprijs 250 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).