Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse grunderzeit wortelnoten vertico/ meidenkast met lade. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 134 x 98 x 46 cm. In zeer goede staat.

Hoekkast, eiken.
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.

Grote kist.
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.

Engelse kast met glasopzet
Resultaat: 250 EUR

Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat

Zeer groot kleed
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder groot oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 284 x 400 cm. In goede staat.

2x Buste (klein)
Resultaat: 250 EUR

Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, meisje met vlecht.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.

Ovale schaal K.P.M.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

Drakenhond+los zittende dame, Chinees.
Resultaat: 250 EUR

Antiek Chinees porseleinen houder met deksel, Foohond met Chinese vrouw (gemerkt), Familie Verte. Afmeting: 31 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren sloten en plaquettes.
Resultaat: 240 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...

3 Ivoren beeldjes olifanten.
Resultaat: 240 EUR

Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...

Kussenkast
Resultaat: 240 EUR

Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.

Twee grote borden, 18e eeuw.
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.

2 Chinese vazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Resultaat: 230 EUR

Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.

Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes.
Resultaat: 225 EUR

Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...

Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.
Resultaat: 225 EUR

Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

H. Breling
Resultaat: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

Signaalhoorn van ivoor
Resultaat: 225 EUR

Antieke grote ivoren hoorn (blaasinstrument). Circa 1920. Afmeting circa 70 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Groot steenslot pistool
Resultaat: 225 EUR

Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afmeting L.. 40 cm. In zeer goede staat.

Bewerkte olifant tand.
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Afrikaanse ivoren bewerkte seinhoorn. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

6 Notenhouten stoelen met velours.
Resultaat: 225 EUR

Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Bankje met snijwerk
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten historisme klepbank met ranken snijwerk, circa 1890. Afmeting: 110 x 116 x 50 cm. In goede staat.

Bronzen beeld (P.J. Mene)
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

2x Gember coupe
Resultaat: 225 EUR

Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees warnhoudbord
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Chinees bord.
Resultaat: 225 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bijzondere zilveren naaiset
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere zilveren antieke naaiset, 833/000, met een schaar met zilveren grepen versierd met bloemdecor, een breipen schede met haak, een haaknaald met guilloche lijnbewerking een naaldenkussen met z...

Granaatarmband met gouden sluiting
Resultaat: 220 EUR

Armband van granaten met GG 585/000 sluiting. Een vier rijige armband van granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden langwerpige sluiting bezet met 3 granaten, 21x8 mm. Voorzien van een gouden veiligh...

Lot Bloedkoraal (3x)
Resultaat: 220 EUR

Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...

Landkaart, De Uil.
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Verner Panton Moon design lamp
Resultaat: 220 EUR

Oude design hanglamp, door 'Verner Panton Moon Design'. Wit kunststof met chrome (lichte oxidatie). Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Wandlamp met parelmoer schelpen
Resultaat: 220 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, draken/hond.
Resultaat: 220 EUR

Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.

Degen.
Resultaat: 220 EUR

Degen, 17e-18e eeuw. Oxydatie. Afmeting: L.95 cm. In redelijke staat.

Tafelklok/Westminster, (John Thomas)
Resultaat: 220 EUR

Westminster tafelklok, wortelnoten met brons . Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartier-slag. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Messing klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde.
Resultaat: 220 EUR

Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.

Indonesische kist
Resultaat: 220 EUR

Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Houten Italiaanse engel.
Resultaat: 220 EUR

Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.

Zakhorloge, Erotisch.
Resultaat: 215 EUR

Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...

Armband met granaat
Resultaat: 210 EUR

Granaten armband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gevlochten granaten bevestigd aan een ronde streeksluiting met geschulpte rand, filigrain en kleine bloem apliques met geelgouden...

Staande klok, groen beschilderd
Resultaat: 210 EUR

Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat

Lade commode (eiken)
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...

Tafel, Louis Philippe
Resultaat: 210 EUR

Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.

Servies, Villeroy & Boch.
Resultaat: 210 EUR

Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...

Zilveren kannetje A.Bonebakker & Zoon
Resultaat: 200 EUR

Klein zilveren kannetje, 925/000, Gehamerd bolvormig theepotje, met houten gekrulde greep en houten knopje. Geplaatst op een rond voetje met filetrand. MT.: Bonebakker & zoon, Amsterdam, jl.: P:1874. ...

Kristallen stolp met zilveren knop.
Resultaat: 200 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 833/000. Kristallen stolp versierd met slijpsel bestaande uit een geschulpte rand, cirkels, markiezen en sterren. De onderschotel is voorzien van een geschulpte...

Bierpul met zilver
Resultaat: 200 EUR

Geslepen kristallen bierpul met zilveren klepdeksel, 833/000. Bierpul met zilveren ronde klepdeksel versierd met een parelrand en bekroond met een staande hond. Voorzien van een duimstop in de vorm va...

Grote zilveren suikerbak
Resultaat: 200 EUR

Grote zilveren suikerbak met lepel, 925/000, met vergulde binnenbak. Suikerbak in de vorm van een kolenbak met bijpassende lepel. Glad model met oor in de vorm van een C-voluut, geplaatst op een ronde...

Gouden horloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden horloge, 585/000, klein rond model, ø 18 mm, met gefacetteerde lunette en voorzien van gouden bewerkte band. Lengte 15,5 cm. Totaal gewicht ca.17,1 gram. Mechanisch. In goede staat.

Louis Meys
Resultaat: 200 EUR

Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.

B. Brugman
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg
Resultaat: 200 EUR

H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jos Lussenburg, 'Boerderij'.
Resultaat: 200 EUR

Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan van der Leest
Resultaat: 200 EUR

Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Resultaat: 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Resultaat: 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Wolfgang Ziezold
Resultaat: 200 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x60 cm. In goede staat

Thee kistje
Resultaat: 200 EUR

Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.

2 Chinese ivoren figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke Chinese ivoren figuren op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal geisha. En één maal man met sprokkelhout en bijl. Afmeting: 15,5 - 18 cm. In goede staatVoorzien van origin...

2x Bewerkte ivoren tand.
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke bewerkte ivoren tanden op houten basement. Eén maal Aziatisch met Indische olifanten decor en één maal van klein naar groot opvolgende ivoren figuren, olifanten op houten schotel cir...

Neuchattel klok.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...

Pendule met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat

Staand horloge
Resultaat: 200 EUR

Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.

Friesche staartklok.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Cartelklok, brons
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting. 151 cm. In goede originele staat.

Boulle etagere tafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.

Stoel (Burgemeester)
Resultaat: 200 EUR

Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse noten met wortelnoten Gründerzeit boeken/vitrinekast met snecken. Circa 1880. Afmeting: 185 x 120 x 49 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kast
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Engels rolbureau (eiken)
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.

Eikenhouten één-deurskast.
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Renaissance-stijl één-deurs kast met snijwerk en halve Korintische zuilen. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 104 x 52 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.

Secretaire 18 eeuw,
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.

Antieke kist
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat

Chinees beeld, staand.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Chinese boedha (groot)
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting . 31.5 cm. In goede staat

2x Kantonese schotel (18e Eeuw)
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...

2x Imari schotels (opengewerkt)
Resultaat: 200 EUR

Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...

Chinese Celadon kommen (3x)
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met floraal decor. Lichte randschades. Afm.eting ø 34.3 cm. In redelijk/ goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groene celadon glazuur en vogels in landschap decors. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Zilveren Kluwenhouder
Resultaat: 190 EUR

Zilveren kluwenhouder, gecontourneerd model met ajourwerk in de vorm van ruiten met halve cirkels, voorzien van getrembleerde randen. . Met draaibare houder voor het garen. Het hartvormige element bev...

Broche met diamant, takjes
Resultaat: 190 EUR

Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.

3-Rijig armband met parel.
Resultaat: 190 EUR

Armband met 3 rij zoetwaterparels voorzien van een gouden sluiting, 585/000, met granaat. Armband met fijne zoetwaterparels, ø 5.4 mm, 3 rijen bevestigd aan mooie bewerkte eindstukken. De sluiting is...

Granaat collier met gouden sluiting
Resultaat: 190 EUR

Collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen gefacetteerde granaatkralen bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain, apliquen en granaatjes. het collier is v...