Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Icoon.
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Y. de Jong, "Zwanen".
Resultaat: 35 EUR

Y. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. 'Twee zwanen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Fridegart Knoch
Resultaat: 35 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen. Afmeting 100x70cm. In goede staat

J. Richter
Resultaat: 35 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat

Messing wandlamp, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw Afmeting H. 63cm. In goede staat

Petroleumlamp, 'Schippertje'
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat

Koperen samovaar
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat

2 Engelse messing kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.

Crucifix, (hout)
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat

Delfts blauwe schaal + messing haan.
Resultaat: 35 EUR

Oude messing haan en grote porseleinen Delftse hengselschaal, 20e eeuw. . Afmeting: 24-38 cm. In goede staat.

Koffer met inhoud
Resultaat: 35 EUR

Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.

Woerd
Resultaat: 35 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afmeting. 75 cm. In goede staat.

Afrikaans opengewerkt stokje
Resultaat: 35 EUR

Oud Afrikaans houtsnijwerk (opengewerkt). 20e Eeuw. Kopergenageld, zitting boot?. Afmeting: 54 x 19 x 25 cm. In goede staat.

Karaf+Schildersezel
Resultaat: 35 EUR

Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's in marmer-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 25 cm ø in goede staat.

Composiet schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset
Resultaat: 35 EUR

Rood beschilderd Royal Holland Daalderop tinnen koffieset bestaande uit :kraankan met lekschaaltje, koffiekan op stoofje, melkkan,, suikerpot met deksel,lepelvaasje en 2 kop en schotels I n goede st...

8 Dinky Toys en 1x Siku
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.

Wandvitrine, wortelnoten
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Stoel (web.)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, donkerblauw/zwart/rood/creme-florale decors. Afmeting: 150 x 245 cm. In goede staat.

Perzische loper
Resultaat: 35 EUR

Oude Perzische loper. Fijn handgeknoopt, in de kleuren blauw/rood/creme etc. Decor Moed, Iran. Afmeting: 150 x 81 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.

Lot glas/kristal
Resultaat: 35 EUR

Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.

Tabakspot.
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.

Imari kraagvaas op voetje
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.

Japanse rolvaas.
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Dasspeld met diamant.
Resultaat: 30 EUR

Gouden dasspeld, 585/000, met een peervormige roosgeslepen diamant, geplaatst in een spiegelchaton, 7x4mm. Voorzien van onedele stopper. ca 1,3 gram. In goede staat

Zilveren ring, licht blauw
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met blauwe en witte stenen. Ring met grote rechthoekig gefacetteerde licht blauwe steen aan weerskanten versierd met 3 peervormig geslepen zirconia's. Grootte kop 15x25mm...

Collier met agaat-bollen
Resultaat: 30 EUR

Collier met bollen van agaat, 8-13 mm, geregen met zilveren, 835/000, golvenden buiselementen. 3 rijig. Lengte 50 cm. In goede staat

Amethyst collier
Resultaat: 30 EUR

Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.

Zilveren broche, stuurwiel
Resultaat: 30 EUR

Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw

Zilveren slavenband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, uitlopend aan de bovenzijde, versierd met biedermeier graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. ca 19 gram. Breedte 12-30mm, ø50x55mm. In goede staat

Lot munten sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.

Lot sieraden o.a. hematiet
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met o.a. een collier van hematietkralen, snoer biwaparels met WG, 585/000, sluiting, 2 armbanden, 2 ringen, 2 colliers en oorclips met groene steen.

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

Zilveren armband dieren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (kinder)armband, 833/000, uit plaatjes versierd met afbeeldingen van een hond an een poes, Voorzien van een bakslot. Breedte 10 mm. Lengte 15 cm. ca 13,3 gram

Zilveren ring rozet
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, rozetmodel met blauwe en witte zirconia's. Rozet met ovaal geslepen blauwe zirconia, versierd met een rand met zirconia's. ø kop 16x14 mm. ø 53.

Lot kettingen (Heiligkruis)
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse rozenkransen, 19x, met diverse kralen en kruizen.

Collier van gekleurde agaatkralen
Resultaat: 30 EUR

Collier van gefacetteerde agaatkralen met blauw paars en groen tinten, ø 10 mm, lengte 48 cm met onedele stukjes en een kapitolstok.

2 Zilveren theescheppen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren theescheppen, 833/000, met vlinderbak. Eén met biedermeiergravures en één voorzien van ronde steel bekroond met een vaas met parelrand. ca 28 gram. In goede staat. 8-9,5cm.

Collier van tijgeroogkralen
Resultaat: 30 EUR

Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met getorste steel voorzien van knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten ca 21 gram, L.14 cm. In zeer goede staat

3 Zilveren potloden
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering,L. 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, L.9,5 cm en één potlood ...

Plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...

Zilveren broche met barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche met barnstenen. Strakke broche, driehoekig, met 3 rond geslepen barnstenen. Grootte 48x12 mm.

Schilderij, hond
Resultaat: 30 EUR

Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Portret
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Georg Eimmart
Resultaat: 30 EUR

Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverse figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afmeting. 56x40 cm. In redelijk/ goede staat

2x Carl Holzapfel
Resultaat: 30 EUR

Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting. 24x18 cm en 31x40 cm. In redelijk/ goede staat

Ton Anconé, portret
Resultaat: 30 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. 'Herenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 30 x 20 cm. In goede staat..

Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.
Resultaat: 30 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Lessenaar, mahonie.
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Petroleum lamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Pijpenrek, notenhout.
Resultaat: 30 EUR

Antiek notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afmeting. 26x21 cm. In redelijk/ goede staat

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afmeting. 35-40 cm. In goede staat.

Bloembak
Resultaat: 30 EUR

Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.

Vier maal oud Oosters koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...

Lot benen voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Resultaat: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

Bestekcassette en broodmand plated
Resultaat: 30 EUR

Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afmeting 4x26x23 cm. In redelijk/goede staat

Bronzen vaas met vissen
Resultaat: 30 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H. 29 cm. In goede staat.

Paardenspan, deco stuk
Resultaat: 30 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 108x40x16 cm. In goede staat

Tinnen kraankan, beschilderd.
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat

Bureau klokje
Resultaat: 30 EUR

Antiek houten bureau klokje. Circa: 1920. 'Fynetone Lansdale USA'. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Tafeltje met klep (Jugendstil)
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil eikenhouten bijzettafel met klepdeksel, circa 1915. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Hangkastje, wortelnoten.
Resultaat: 30 EUR

Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje in barokstijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 68 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel met facet geslepen rand
Resultaat: 30 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.

Tafeltje + zuil
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bijzettafeltje met klepdeksel en een notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afmeting. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.

Trommelvormig bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat

2 Stoelen (rood)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.

Herenfauteuil (groen)
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.

Mahonie theetafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat

Perzisch tapijt (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén maal Shiran Sharonim (meerkleurig). Eén maal rood, blauw, creme, floraal. Afmeting. 151x116 cm. en 115x134 cm. In goede staat

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed rood/zwart/ oker, Afmeting 107x175cm. In goede staat

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oude Perzische loper en kleed. Rood-creme-blauw. Turkoois-creme-rood. Afmeting: 123 x 64 cm. en 125 x 106 cm. In goede staat.

Kegelspeler
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.

Wandengel
Resultaat: 30 EUR

Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat

Glazen schaal (Bohemen)
Resultaat: 30 EUR

Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.

10 kristallen schalen
Resultaat: 30 EUR

Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen biedermeier schalen, 1 grote ø18cm. rest 12cm In redelijk/ goede staat

Lladro beeldje
Resultaat: 30 EUR

Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.