Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fries kantoortje
Resultaat: 260 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.

Hollandse kuifkast (mahonie)
Resultaat: 260 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.

21x Kerstborden 'Royal Copenhagen'
Resultaat: 260 EUR

21x Oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerstborden, Juleplatle etc. 70-er en 80-er jaren. Afmeting ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot Capucijner servies
Resultaat: 260 EUR

Lot Chinees Capucijner servies. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Zes schotels, vijf kopjes met florale decor. (Vijf schotels goed en één met chip, drie kopjes goed, twee beschadigd). Afmeting: 5 x 11 cm ...

Vitrine+Chinose vaasjes
Resultaat: 260 EUR

Kleine miniatuur antieke notenhouten vitrinekast met verguld messing beslag. Circa 1890. Kastje staat vol met Chinese emaille vaasjes en porselein. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonniere met blauwe schaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen met bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting, 17 mm, versierd met gravures en 3 bloedkoralen, ø 5 mm. Lengte ...

Twee zilveren kandelaars
Resultaat: 250 EUR

Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.

Inktstel met zilver.
Resultaat: 250 EUR

Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...

Zilveren klokje
Resultaat: 250 EUR

Zilveren klokje, Engels, 925/000, rechthoekig model op 4 bolpootjes. Met rond klokje met wite emaille wijzerplaat en blauw gebrande wijzers. MT.: onduidelijk, London, jl.:S:1913. 4x4x6cm. In goede sta...

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...

Gouden ring met stenen
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000. Slagring bezet met 2 rond hoog gefacetteerde stenen. Voorzien van gematteerde bewerking. breedte 15 mm. ø 61

Gouden hanger met briljant
Resultaat: 250 EUR

Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw

Ongesigneerd, 'Religieus'
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Portret dame.
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. 'Dames portret met prachtige lijst'. (één beschadiging). Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 127 cm. In redelijk/goede staat.

R. Wagner, Havengezicht.
Resultaat: 250 EUR

R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 250 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

4 Ivoren bustes
Resultaat: 250 EUR

Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Lamp, Art Deco
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke kopergeslagen Art Deco hanglamp. Circa: 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.

Ivoren slagtand, 7 olifanten.
Resultaat: 250 EUR

Oude bewerkte ivoren slagtand met zeven op een volgende Afrikaanse olifanten. Circa 1930-1950. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Friese stoelklok
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

4x Porseleinen klokje
Resultaat: 250 EUR

Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.

Biedermeier sofa
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.