Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari trekpotje
Resultaat: 360 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat

Gouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 350 EUR

Gouden rijring, 750/000, Engels, met diamant en saffier. Geel gouden riviere ring met een rij met witgouden chatons, bezet met 3 saffieren en 2 diamanten alles briljant geslepen.ø 3,6mm. ca 3,4 gram....

Set tafelstukken met zilveren voet.
Resultaat: 350 EUR

Twee kristallen tafelstukken geplaatst op een zilveren voet. Ronde kristallen schaal, met gematteerde bodem en in een ruitvorm geslepen rand. Geplaatst op een zilveren voet, floraal gevormd als 4 uitl...

Gouden ketting en hanger medaillon
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteenachtige steen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven...

Hostiehouder goud op zilver met emaille
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilver vergulde hosty pyxis, 833/000. Rond model met fraai geëmailleerd cloisonne bewerkt deksel. Voorzien van een afbeelding met vis en brood met de tekst "CIBUS VIATORUM". MT.: Brom's Ed...

Veerbroche met zilver en goud en diamanten
Resultaat: 350 EUR

Elegante veerbroche uit zilver, volledig bezet met diamanten met een roosslijpsel. Broche in de vorm van een veer bezet met 56 roosdiamanten in verschillende groottes, 1,6-4 mm. De broche is voorzien ...

Zilveren bestek.
Resultaat: 350 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaande uit 6 dessertvorken en -lepels, 6 tafelvorken en 8 tafellepels, sauslepel, aardappel- en groentelepel, soepsleef en een visdienvork. MT.: Van Kem...

Gouden oorclips briljant
Resultaat: 350 EUR

Elegante geelgouden oorclips, 585/000 met diamanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljant geslepen diamanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr. Nieuw

Icoon (groot)
Resultaat: 350 EUR

Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia waaronder zijn Godservaring op de berg Horeb en zijn hemelvaart in vurige wagen. Afkomstig uit oud gelovigen atelier. Achtergrond tot op de krijt laa...

J. Mankes, 'Melkende boerin'
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

Kabinet
Resultaat: 350 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afmeting. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

Klapbuffet
Resultaat: 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.

8x Meissen borden
Resultaat: 350 EUR

Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Kang Xy bord, 18e eeuw.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord met figuren- en interieur decor. 18e Eeuw. (twee chips en lichte randglazuur schades). Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijk goede/staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

Zilveren schoenengespen
Resultaat: 340 EUR

Zeldzame zilveren schoenengespen, klederdracht, met ovale opengewerkte rozetten met bloemen. MT.: E.Wientjes, Ootmarsum, jl.;F:1815. 10x10cm. In goede staat

Jugendstil vrijslinger
Resultaat: 340 EUR

Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.

Engelse tafel met theebussen
Resultaat: 340 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afmeting. 71x32x39 cm. In goede staat.

Tin buffet
Resultaat: 330 EUR

Duits eikenhouten tinbuffet. 17e-18e eeuw. Bordenkast, twee-delig. Sloten en poten missen, (waterschade dak). Afmeting: 178 x 165 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-groene glazuur. 19e Eeuw. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal pauwen decor (chip). Afmeting: 57 -58 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal, rond.
Resultaat: 325 EUR

Zilveren fruitschaal, 925/000, Ronde fruitschaal met opgelegde rand geplaatst op een ronde voet met filetrand. Voorzien van hamerslagstructuur. ø30x9cm. ca 752 gram. In goede staat

Zilveren oorijzer, stiften, muts, spelden,
Resultaat: 325 EUR

Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...