Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.
Antiek Chinees mammoet ivoren figuur. Wijsheer met mantel. Circa 1900. Onder gemerkt. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Fraai zilveren servies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak in een ovale empirevorm met vertikale gelobte banen geplaatst op een ovale voet met filetranden. De theekan hee...
Grote exclusieve eethoek met intarsia tafel. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Tafel met lades. Diverse houtsoorten, intarsia met florale decors. Zes stoelen, Louis Seize-stijl. Coulissen tafel ver...
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.
Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Mooie grote antieke zilveren strooier, Deens. Strooier, bokaalvormig, geplaatst op een soort standaard met bloemen en 4 klauwpoten. Voorzien van floraal bewerkte rand met 2 leeuwenkoppen. Met een fra...
Twee 835/000 zilveren vechtende kemphamen,, Importeursteken: D.J.Aubert, Voorschoten. 12x16x14cm en 13x9x11cm. totaal ca 225 gram. In goede staat
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afmeting. 127x104x65 cm. In goe...
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met amethist en diamant. Ring met een rond gefacetteerde amethist 8,19 crt van een goede kwaliteit, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,29 crt...