Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Gobelin in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Startprijs 30 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad, tinnen ketel+pot
Startprijs 30 EUR

Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

8x dokter/apotheker miniatuur.
Startprijs 30 EUR

Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 30 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afmeting. 23.5 cm. In goede staat.

Gegraveerde sierkurk (plated).
Startprijs 30 EUR

Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.

Bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat

Marmeren tafeltje
Startprijs 30 EUR

Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Bamboehouten portemanteau
Startprijs 30 EUR

Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afmeting 195x84x35 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 30 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat

Perzisch tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afmeting. 110x166 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 Afmeting 19x14cm In goede staat

Bronzen beeld figuur.
Startprijs 30 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.

Mijnwerker
Startprijs 30 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.