Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afmeting 24 cm. In goede staat.

Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 200 EUR

Aparte antieke Chinese bronzen boedha. Krijger met aureool en schildpad. Ca. 1900 of ouder?. Afmeting. 27 cm. In goede staat.

Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Verso gesigneerd, mooie patina. Afm. 23 cm. In goede staat.

Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrammeerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afmeting. 11x17x13 cm. In goede staat.

Chinees beeld, Leeuw.
Startprijs 220 EUR

Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld, man met hoorn.
Startprijs 220 EUR

Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Houten engel
Startprijs 220 EUR

Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Afmeting 18cm. Mooie patina en in goede staat.

Buste 'Napoleon'
Startprijs 275 EUR

Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen staande boedha.
Startprijs 275 EUR

Grote oude Chinese brons gegoten boedha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR

Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR

Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat

Schmidt-Hofer
Startprijs 375 EUR

Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat

Chinees beeld.
Startprijs 375 EUR

Groot oud Chinees houtgestoken beeld. 20e Eeuw. Wijsheer met staf, gewaad, figuren etc. . (krimpnaden) Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Quan Yin.
Startprijs 380 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Chinees beeld.
Startprijs 380 EUR

Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Buste (marmer)
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk ,gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner Met gietstempel K. Afmeting. 46 cm. In goede staat.

Paul Kratz Wolf
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur, wolf op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR

Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.

Polychroom engel
Startprijs 500 EUR

Grote Zuid-Duitse houtgestoken Barok engel met vergulding (oudere wormbeval). Circa: 1800. Afmeting: 70 x 50 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR

Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.