J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...