Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden filigrain sieraden
Resultaat: 150 EUR

Gouden filigrain sieraden, 585/000, bestaande uit 2 broches, langwerpig model met filigrainversiering en een hangertjes in bloemvorm gemaakt uit filigrain met paarse steen. En een zilveren filigrainha...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 80 EUR

Zilveren tabaksdoos, vermoedelijk Spaans, rechthoekig model met afgevlakte hoeken. Het deksel is voorzien van een gegraveerde voorstelling van 2 vissers omringd door huizen. De onderzijde is voorzien...

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

Chinees beeld, Leeuw.
Startprijs 220 EUR

Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Zilveren soep-, jus- en strooilepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren soep-, saus- en strooilepel. Soepsleef met steel met filetrand en krul, 835/000, , een sauslepel met druppel op steeluiteinde een schenktuit aan de bak, iets ingescheurd en een strooilepel, 8...

Cassette met 13 zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Cassetten met 13 zilveren lepels, 835/000. Cassette met 12 kleine lepeltjes met een bewerkte steel en fantasie kroon, 8,5cm, en een suikerlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en bekroond met ...

Gouden collier met double hanger
Startprijs 120 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000 met een oud stuk horlogeketting, double, als hanger. Goud totaal ca 4.5 gr. Lengte 50 cm. Lengte hanger 21 cm.

Gouden ring diamant
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Gouden ring met vertikaal gespleten band, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant. 0,06 crt VSI-TW. ca 1,8 gram. ø 54. Met certificaat.

Lepel (strakke steel)
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepel, 833/000, strak uitgevoerd model met Pied-de- biche steeleinde. MT.: Fa. J.& D.Veenstra, Leeuwarden. jl.: X: 1857. ca 49 gram. Lengte 18 cm. In goede staat.

10 Zilveren theelepels
Resultaat: 60 EUR

Tien zilveren theelepels, met peervormig uiteinde aan de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961 ca 107 gram. In goede staat

3 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...

2x Brons, Chinees.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat

2 Zilveren gespen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, 1 ovaal model versierd met knoppen, verlopend in grootte, 8,5x6,5cm en een ovale gesp uitgewerkt met bloemen en bloemenmand, 8x6,5cm. MT.: Arie Pluut, Schoonhoven, jl.: ...

2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, een ovaal doosje met bloembewerking op het scharnierende deksel en een bloemenrand rondom het doosje. En een een rechthoekig doosje met opgelegde bloem op het sch...

Zilveren kandelaar (5 lichts)
Startprijs 225 EUR

Zilveren kandelaar, 830/000, 5 lichts, in Louis XIV stijl op een 8-kantige geprofileerde voet. Met een gecontourneerde schacht met vier gekrulde armen en vijf 8-kantige kaarsenhouders. Duits MT.: Wilk...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 300 EUR

Achtkantige zilveren dekseldoos, 925/000, versierd met getrembleerde randen en graveerwerk en voorzien van een opliggende rand aan de boven- en onderzijde. Met een rond deksel met graveerwerk en een h...

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje op comfoor
Startprijs 480 EUR

Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...

6 Zilv. lepeltjes en glas
Startprijs 60 EUR

Kristallen glas gevuld met 6 zilveren theelepels, versierd met parelrand. lengte 11 cm.

3 Zilveren bestekdelen.
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit een strooier met opengewerkte ronde bak, getorste steel bekroond met een molen, 14 cm, een roomlepel met ronde bak voorzien van gekrulde steel met har...

Bonbonmandje, zilver
Startprijs 125 EUR

Zilveren bonbon mandje, 800/000. Rond model met acculadevormige rand geplaatst op 3 florale pootjes. Het hengsel is gemaakt van dubbel getorst draad met gezaagde bladeren bevestigd aan het mandje. Het...

Bronzen beeld, Bachhus
Startprijs 175 EUR

Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat

Bronzen Diana
Startprijs 110 EUR

Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.