Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot verguld houtwerk
Resultaat: 100 EUR

Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.

Grafstuk van glazen kralen
Startprijs 150 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.

2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR

Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.

Luier kabinet, eiken
Resultaat: 500 EUR

Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.

Perzische tegel
Startprijs 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

Lot van 23 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 160 EUR

Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Broodspinde (eiken).
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.

Low board (iepen)
Startprijs 200 EUR

Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 350 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...

Haardscherm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.

Kastje + boeken
Resultaat: 90 EUR

Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 35 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

Kamerscherm
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.

4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Resultaat: 900 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

Imari wandbord (groot)
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.

3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes.
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Gouden ring met amethist Art Deco
Startprijs 350 EUR

Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Kalebas-stok Massai
Resultaat: 50 EUR

Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.

Groeninga, Gravure
Startprijs 150 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Rijstpapier schilderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

Witgouden broche Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...

Witgouden ring met wapen
Resultaat: 275 EUR

Witgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 10x10 mm. ø 46 ca 9 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.

Antieke grammofoon
Resultaat: 15 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat

Michael van Overbeeke, 'One day'
Resultaat: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Brandewijn kom, zilver.
Startprijs 740 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren, krullen, schilden en cartouchen. De grepen zijn gemaakt uit engelen met palmetten. 26x12x8cm.ca 204 gram. Sneek 1737. In ...

Dekseldoos met zilveren dop
Resultaat: 60 EUR

Ovale kristallen dekseldoos met amandel slijpsel, en ster op deksel. Voorzien van een zilveren knop, 835/000 met parelranden. 15x11x15cm. Enkele chip, verder in goede staat.

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Resultaat: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, 'Interieur'
Resultaat: 170 EUR

Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp+Schwarzw.doos+doos met zilv.
Resultaat: 75 EUR

Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Startprijs 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat

Gouden Omega seamaster automatic
Resultaat: 550 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...

Antieke speeltafel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren beugel
Resultaat: 130 EUR

Ovale kristallen schaal met ster op de bodem en een schuin oplopende rand met achtkantig ruitslijpsel. Aan de schaal zit een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: onduidelijk, Amsterdam jl.:J...

2 stoelen en tafel
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat

6 biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat

Zilveren hanger, Fins.
Resultaat: 110 EUR

Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...

Lot munten sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.

Lot diverse bestekdelen
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...

2x Kantonese vaas
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

Bestek in cassette (plated)
Resultaat: 70 EUR

Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.

Gouden ring met schild
Startprijs 75 EUR

Geelgouden ring 585/000 met wapenschild en briljant. Fijne ring met in het midden een wapenschild, 7,3x9,8 mm, met een briljant ca 0.02 crt. ø 53 ca 2,3 gr Nieuw

Witgouden Choker
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...

Mocca kopje (blauw met zilver overlay).
Startprijs 50 EUR

Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.

Kristallen bonbonniere met zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips

Koffie en theestel +tablet
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met opaal
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw

Barnsteen ketting (amber)
Resultaat: 90 EUR

Barnstenen collier van ronde doorschijnende kralen verlopend in grootte. 10-20 mm. Lengte 50 cm. ca 92 gram. In goede staat

Secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat

5x kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

Lotje gouden sieraden divers.
Resultaat: 75 EUR

Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.

2x Chinese gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.

3 delig Perzisch messing
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...

Imari serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

Lepels en Taartschap (6x)
Startprijs 90 EUR

Lot met zilveren taartschep en lepels, 835/000, met biedermeier versiering. 3 Suikerschepjes en 2 natfruitschepjes en een taartschep. Totaal ca 134 gram. In goede staat

Dubbeltjes armband en hanger
Resultaat: 25 EUR

Dubbeltjes armband, 1934-1941, en een hanger van een 1/2 gulden 1908. Lengte 18,5 cm met haaksluiting.

Halve maantafel
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

Sieraden, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...

W. Witsen, 2x ets.
Resultaat: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.

Keramieken presenteerblad
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

2 Poederdozen,
Resultaat: 45 EUR

Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.

Bali hanen gevecht
Resultaat: 40 EUR

S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat

Tahitie parelcollier
Startprijs 1.400 EUR

Mooi Tahitie parelcollier met bolsluiting WG 585/000 welke met diamanten is bezet. Collier is vervaardigd van 39 Tahiti-parels ø 13 - 10 mm. Lengte: 46 cm, ca. 70,6 g,

Granaatarmband
Resultaat: 50 EUR

Witmetalen slavenarmband aan de bovenzijde versierd met granatenrozet, 60x50mm. Voorzien van bakslot en veiligheid.

Granaatarmband met gouden sluiting
Resultaat: 220 EUR

Armband van granaten met GG 585/000 sluiting. Een vier rijige armband van granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden langwerpige sluiting bezet met 3 granaten, 21x8 mm. Voorzien van een gouden veiligh...

Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

2x Dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...

Zilveren gesp en servetband
Startprijs 45 EUR

Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...

Kristallen karaf met zilveren montuur.
Startprijs 75 EUR

Geslepen kristallen karaf net ruit- en waaierslijpsel en geslepen stop met zilveren montuur, 925/000. MT.:C.Bos & Zoon, Amsterdam. 38 cm.

Stilleven, Bloemen.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Lot zilveren muntranden
Resultaat: 20 EUR

Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 18 gram, nieuw

4 Armbanden, 3 rijig edelstenen
Resultaat: 50 EUR

Vier armbanden met 3 rijen edelstenen voorzien van goud op zilveren sluiting, o.a. met parels onyx en gitten. Allen bevestigd aan een sluiting in bloemvorm met gekleurde stenen. Lengte 18 cm. Nieuw

Visschep, zilver.
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, ajourgezaagd met krullen decor en zwart houten handvat. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 30x9cm. In goede staat.