Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.