Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen met een koalabeer met jong en een everzwijn. 2,5x1,5-3x3 cm totaal ca. 48 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klomp een draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5cm ca. 27,8 gr.

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Achtkantig geslepen kristallen flesje op kristallen voet met bewerkte gouden dop en kraag. Wat gedeukt. ø 2,5x8 cm. In goede staat

Kurkentrekker met zilveren trekkenhuis
Startprijs 160 EUR

Antieke Empire krukkentrekker met parelmoer ingelegd en voorzien van een zilveren trekkerhuis.9x4cm. In redelijk goede staat

Kristallen zalfpotje met zilveren deksel
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen zalfpotje met zilveren deksel, 925/000. Zalfpotje met Russisch slijpsel en een ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met gedreven C-voluten. MT.; Adie & lovekin Ltd, Birmi...

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver bestaande uit bokaal met golfbal als nobus, één oor los, een kinderbeker met een opgesoldeerde parelrand aan de onderzijde, met gravure; Sallandse Golfclub, 925/000, MT.: Van Kempen en Beg...

Kristallen bonbonkom met zilveren hengsel
Resultaat: 45 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonkom met geschulpte bovenrand amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel met parelrand. MT.: J.Held, Amsterdam jl.: l:1895, 11,5x15cm

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 45 EUR

Antieke zilveren naaldenkoker, 835/000, met schuifdop en hartvormig wapenschild. met ribdecor. MT.: D.H.Greup, Schoonhoven L. 9,5cm ca 9 gram.

Zilveren theezeefje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren theezeefje, 835/000, met ronde bak en steel met puntfilet. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, L. 13cm ca 25 gram.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr. L. 1...

2 Zilveren specerijenbakjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.

Zilveren jamlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, floraal opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse Zilversmederij Haarlem. L. 16 cm ca 16 gram.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.

Kleine zilveren tasbeugel
Resultaat: 50 EUR

Kleine zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands. Een gecontourneerde tasbeugel met een opengewerkt en gegraveerd biedermeier motief. Voorzien van een fraai bewerkte kralentas.MT: onduidelijk jl.: U:1879....

Zilveren roomlepel (Art Deco)
Startprijs 25 EUR

Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.

Zilveren suikerstrooilepel
Startprijs 65 EUR

Antieke zilveren suikerstrooilepel, 835/000, opengewerkte gecontourneerde bak met gegraveerde steel. MT.: J. van de Ree, Schoonhoven jl.: a:1860 ca 20 gram L.14 cm.

Kristallen theebus met zilveren voet
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel op een zilveren voet, met zilveren montuur en dop, 835/000. De voet en dop zijn voorzien van graveringen. MT.: C.J.Begeer, Utrecht. ø 8x18cm

Zilveren tassa
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat

Antieke schaar
Startprijs 80 EUR

Antieke schaar met 835/000 zilveren grepen met typische Schoonhovense gegraveerde rechthoek met bloem op het verbindingsstuk en Biedermeier graveringen, onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca...

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 45 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft met goudsnee, met gouden sluiting, 585/000. 2 Rozetten met een rand van bollen en biedermeier gravures. Entree ontbreekt. 4x2cm. 13x8x6cm. Het nieuwe testament 1884. In g...

Bijbel met twee zilveren sloten
Resultaat: 45 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en goudsnede, voorzien van 2 zilveren sloten, 833/000, Palmetvormen met rozetknoppen op de kaft en rechthoekige stukken met lijn- en getorste randen met opgelegd bloemdec...

Plated (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie delen oud Engels Sheffield plated. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.

Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.