Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel
Startprijs 75 EUR

Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.

Eettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afmeting. ø 120 x 72cm. In goede staat.

2 Stoelen (rood)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.

Herenfauteuil (groen)
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.

Stoeltje (groen)
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afmeting. 83x60x57. In goede staat.

Wandvitrine
Resultaat: 15 EUR

Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.

Salontafel.
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). Afmeting. 47x130x69 cm. In goede staat

Secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat

Penantkastje
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afmeting. 95x97x47 cm. In redelijk/ goede staat

Hollandse mahonie penantkast
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd,). Afmeting. 97x99x40 cm. In redelijke staat

Antieke spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat

Spiegel
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 90x67 cm. In goede staat

Noten met wortelnoten stapelkast
Resultaat: 150 EUR

Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afmeting. 205x130x60 cm. In redelijk/ goede staat

Mahonie theetafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat

Teakhouten vitrinekast
Startprijs 140 EUR

Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 175 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat

Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 180 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 211x150x45 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Buffetkast (Kersen)
Startprijs 150 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afmeting. 193x90x44 cm. In goede staat.