Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring.
Resultaat: 100 EUR

Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,

Gouden takbroche en armband
Resultaat: 95 EUR

Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.

Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Startprijs 720 EUR

Antieke bijbel met zilver. Bijbel met bruin lederen omslag, uitgave 1839,voorzien van gekleurde platen en enig antiek knipwerk. Verder is de bijbel versierd met prachtige zilveren rand met 2 zilveren ...

Boheemse schaal met zilveren voet
Startprijs 300 EUR

Boheemse schaal op zilveren voet. 800/000. Ronde Boheemse schaal met bewerking geplaatst op een zilveren hoge voet versierd met gedreven bladversiering en getrembleerde bewerking. Het geheel is geplaa...

Gouden ring rozet granaat
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat

Gouden armband met diamantjes
Resultaat: 625 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...

Witgouden draairing
Startprijs 650 EUR

Witgouden draairing, 750/000, met diamanten. Een ring met draaibare midden ring bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 crt. TW/VVS ø 56 ca 7,0 gram. In goede staat.

Art Deco ring
Resultaat: 280 EUR

Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. Ca....

2 Opdienlepels
Startprijs 80 EUR

Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.

Witgouden ring met briljant en smaragd
Startprijs 4.950 EUR

Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000, met gecontourneerde rand versierd met dansende en muziekmakende putti's omlijst met een rand met c-voluten. 14x20 cm. In goede staat.

Parel collier zoetwaterparels
Startprijs 75 EUR

Collier en armband met barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Duits zilveren bestek in etui
Startprijs 800 EUR

Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...

Handspiegel met zilveren omlijsting
Startprijs 140 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

Rosenthal groep kip en haan
Resultaat: 80 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR

Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.

Tafelborstel, zilv.
Resultaat: 200 EUR

835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...

Zilveren kraankan (glad)
Startprijs 1.000 EUR

Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).

Roodgouden collier en hanger met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...

Zilveren hanger met wit topaas.
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met wit topazen, ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. En het hangeroog bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.

Gouden briljant hanger
Resultaat: 320 EUR

Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...