Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.
Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.
Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.
Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afm. 15x27x17 cm. Cond.: G.
Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.
Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.
Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.