Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Fazant (1x)
Resultaat: 40 EUR

Opgezette fazantenhaan. Afm. 80 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Bronzen knielende dame
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.

Lepeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Antiek lepeldoosje met plated theelepels, slotplaat en sierwerk. Ca. 1900. Afm. 6x16x7 cm. In goede staat.

Messing kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

2 benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

Klarinet in koffer
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Fles wijn met Ferrari GTO etiket
Startprijs 90 EUR

Fles Franse Chateau Fourcas Hosten Lis Frac Medoc wijn uit 1979. Fles is voor zien van een Ferrari GTO etiket. Afm. 30.5 cm. Cond.: G.

Haardomranding, bokken en houtbak
Resultaat: 95 EUR

Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.

Doofpot (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

Eiken kistje
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afm. 15x27x17 cm. Cond.: G.

Kistje, Historisme.
Resultaat: 55 EUR

Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.

Kruitzakje
Startprijs 50 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. In goede staat.

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

7-Armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR

Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.

Messing bak
Startprijs 75 EUR

Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.

Kavel divers etnografica
Startprijs 100 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Victor Bauffe
Startprijs 125 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G

2 Persjes
Startprijs 25 EUR

Twee kleine Perzische kleden, creme- blauw, en rood -creme -zwart, 92x64 en 80x68cm. Cond:R/G

S. Lettenbicht
Resultaat: 25 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

P. Lastem
Resultaat: 60 EUR

P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.